Domů > Bezdrátová sluchátka > MG CA-028 bezdrátové sluchátka s kočičími ušima, modré

MG CA-028 bezdrátové sluchátka s kočičími ušima, modré

Bezdrátová sluchátka MG CA-028 s kočičími ušima v modré barvě jsou ideální pro pohodlný poslech hudby, hraní her nebo práci. Nabízí technologii Bluetooth 5.0, mikrofon, ovládání hlasitosti a 10hodinovou výdrž baterie.

769,00 

Popis

Bezdrátová sluchátka MG CA-028 bezdrátové sluchátka s kočičími ušima, modré jsou ideálním společníkem pro každého, kdo miluje poslech hudby. Díky jejich lehkému provedení ve formě na uši a skládací konstrukci, jejich transport je velmi snadný. Tato bezdrátová sluchátka s mikrofonem umožňují spojení s přáteli, ovládání hlasitosti a přijímání hovorů. Mají výdrž na jedno nabití až 10 hodin, jsou vhodná pro PC a nabízí vícebarevné podsvícení pro noční poslech. Kvalita zvuku je zajištěna citlivostí 115 dB/mW a frekvenčním rozsahem 20 až 20000 Hz. Impedance činí 32 Ohm, což zaručuje dostatečný výkon i při slabším zdroji hudby. Bezdrátová sluchátka MG CA-028 bezdrátové sluchátka s kočičími ušima, modré jsou kromě toho vybavena technologií Bluetooth 5.0 a zaujmou svou modrou barvou. Všechny tyto vlastnosti předurčují MG CA-028 bezdrátové sluchátka s kočičími ušima, modré jako dokonalého společníka pro každou hudební příležitost.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek MG CA-028 bezdrátové sluchátka s kočičími ušima, modré

  • Bezdrátové sluchátka s mikrofonem
  • Přijímání hovorů a ovládání hlasitosti
  • Výdrž baterie až 10 h
  • Frekvenční rozsah 20 až 20000 Hz
  • Citlivost 115 dB/mW
  • Impedance 32 Ohm
  • Modrá barva
  • Vícebarevné podsvícení

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „MG CA-028 bezdrátové sluchátka s kočičími ušima, modré“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka MG CA-028 bezdrátové sluchátka s kočičími ušimaMG CA-028 bezdrátové sluchátka s kočičími ušima, modré
769,00 
Přejít nahoru