Domů > Bezdrátová sluchátka > Dětská bezdrátová sluchátka

Nejlepší dětská bezdrátová sluchátka (2024)

Dětská bezdrátová sluchátka jsou navržena s ohledem na potřeby a zájmy dětí. Tato sluchátka nabízejí širokou škálu výhod, včetně omezení hlasitosti, pohodlnosti, snadného použití a atraktivních designů. Hlavní výhodou bezdrátových sluchátek je absence kabelů, což snižuje riziko uškrcení nebo zakopnutí o dráty a zároveň zvyšuje pohodlí a mobilitu při poslechu.

1. Dětská bezdrátová sluchátka JBL JR310BT JBL JR310BT
Kvalitní dětská sluchátka
4.8 / 5
2. Dětská bezdrátová sluchátka Philips TAK4206 Philips TAK4206
Poměr cena/výkon
4.7 / 5
3. Dětská bezdrátová sluchátka Gogen HBTM 32 Gogen HBTM 32
Levná sluchátka
4.5 / 5
4. Dětská bezdrátová sluchátka JBL JR 460NC JBL JR 460NC
Dobrý výběr
4.4 / 5
5. JLAB JBuddies Studio Kids Wireless JLAB JBuddies Studio Kids Wireless
Nízká cena
4.2 / 5

JBL JR310BT

Kvalitní dětská sluchátka
Dětská bezdrátová sluchátka JBL JR310BT

Klady

 • Cena
 • Hezký design
 • Kvalitní provedení
 • Dobrý zvuk
 • Výdrž baterie

Zápory

 • U větších dětí nemusí dobře sedět na hlavě

lze pořídit v českých e-shopech za cenu od do  

Dětská bezdrátová sluchátka JBL JR310BT jsou navržena speciálně pro malé posluchače. Tato sluchátka kombinují kvalitní zvuk JBL s bezpečnostními funkcemi, které chrání sluch dětí při poslechu hudby nebo sledování videí. Sluchátka jsou vybavena omezovačem hlasitosti, který chrání dětský sluch tím, že udržuje hlasitost na bezpečné úrovni (maximálně 85 dB), což je doporučená hranice pro dětská sluchátka.

JBL JR310BT sluchátka jsou také navržena tak, aby byla pohodlná a atraktivní pro děti. Sluchátka jsou lehká a kompaktní, přizpůsobená velikosti a tvaru dětské hlavy. Náušníky a hlavový pás přes hlavu jsou měkké a čalouněné, aby nedošlo k podráždění nebo nepříjemnému tlaku na uši nebo hlavu. Sluchátka jsou dostupná ve veselých barvách, jako je zelená, modrá nebo červená. Navíc obsahují i sadu samolepek, kterými si děti mohou vyzdobit sluchátka podle své fantazie.

Jednou z hlavních předností sluchátek JBL JR310BT je jejich dlouhá výdrž baterie. Sluchátka dokážou hrát až 30 hodin na jedno nabití, což je více než dostatek pro celodenní poslech. Nabíjení probíhá pomocí micro USB kabelu, který je součástí balení. Plné nabití trvá asi dvě hodiny.

JBL JR310BT se v českých internetových obchodech prodávají od  .

Philips TAK4206

Poměr cena/výkon
Dětská bezdrátová sluchátka Philips TAK4206

Klady

 • Cena
 • Poměr cena/výkon
 • Design
 • Kvalitní provedení

Zápory

 • U starších dětí nemusí sedět na hlavě

lze pořídit v českých e-shopech za cenu od do  

Philips TAK4206 jsou bezdrátová sluchátka přes hlavu, která mají polstrované náušníky a nastavitelný pásek pro pohodlné nošení. Sluchátka mají vestavěný mikrofon pro hlasové hovory a ovládací tlačítka na pravém náušníku pro přehrávání hudby a nastavení hlasitosti. Sluchátka se snadno spárují s jakýmkoli zařízením s Bluetooth, jako je smartphone, tablet nebo notebook. Baterie sluchátek vydrží až 20 hodin přehrávání na jedno nabití a lze ji dobít pomocí micro USB kabelu.

Jednou z klíčových vlastností sluchátek Philips TAK4206 je jejich bezpečnost pro dětské uši. Sluchátka mají omezenou maximální hlasitost na 85 dB, což je doporučená úroveň pro děti podle Světové zdravotnické organizace. Tím se zabrání poškození sluchu způsobeného příliš hlasitou hudbou.

Sluchátka jsou lehká, pohodlná a dobře drží na hlavě. Kvalita zvuku je čistá a vyvážená, bez zkreslení nebo šumu. Sluchátka jsou také odolná proti potu a stříkající vodě, což je vhodné pro aktivní děti. Ovládání sluchátek je intuitivní a snadné. Baterie sluchátek má dobrou výdrž a rychle se dobíjí.

Philips TAK4206 se v českých internetových obchodech prodávají od  .

Gogen HBTM 32

Levná sluchátka
Dětská bezdrátová sluchátka Gogen HBTM 32

Klady

 • Dětský design
 • Dlouhá výdrž baterie
 • Cena
 • Poměr cena/výkon

Zápory

 • Nemají USB-C ale pouze Micro USB

lze pořídit v českých e-shopech za cenu od do  

Sluchátka Gogen HBTM 32 jsou dostupná ve dvou barevných variantách: modro-zelené a růžové. Obě verze mají pevnou a odolnou skládací konstrukci, která usnadňuje jejich přenášení a skladování. Sluchátka jsou také lehká a pohodlná na nošení, díky měkkým náušníkům a nastavitelnému pásku. Sluchátka jsou navíc vybavena tlačítky pro ovládání hlasitosti, přehrávání a přijímání hovorů na pravém náušníku.

Gogen HBTM 32 nabízejí čistý a vyvážený zvuk s frekvenčním rozsahem 20-20000 Hz, citlivostí 85 dB/mW a impedancí 32 Ohm. Sluchátka jsou také omezena na maximální hlasitost 82 dB, aby chránila sluch dětí před poškozením. Sluchátka se snadno propojují s mobilními zařízeními pomocí technologie Bluetooth 4.2, která má dosah až 10 metrů. Sluchátka mají také integrovaný mikrofon pro telefonní hovory. Sluchátka Gogen HBTM 32 disponují dobře dimenzovanou baterií, která zaručuje výdrž až 15 hodin na jedno nabití. To znamená, že sluchátka vydrží celý den poslechu bez nutnosti nab

Gogen HBTM 32 se v českých internetových obchodech prodávají od  .

JBL JR 460NC

Dobrý výběr
Dětská bezdrátová sluchátka JBL JR 460NC

Klady

 • Poměr cena/výkon
 • Snadné párování
 • Dětský design
 • Dobrá kvalita zvuku

Zápory

 • Slabší ANC

lze pořídit v českých e-shopech za cenu od do  

Dětská bezdrátová sluchátka JBL JR 460NC jsou navržena speciálně pro mladší posluchače. Sluchátka mají omezenou hlasitost na 85 dB, což je doporučený limit pro dětský sluch podle Světové zdravotnické organizace. Tím se zabrání poškození sluchu dítěte při dlouhodobém poslechu hudby nebo jiných zvuků. Sluchátka také disponují technologií aktivního potlačení hluku (ANC), která eliminuje rušivé okolní zvuky a umožňuje dítěti soustředit se na to, co poslouchá. ANC technologii lze zapnout nebo vypnout pomocí tlačítka na levém sluchátku.

Sluchátka JBL JR 460NC jsou vyrobena z kvalitních a odolných materiálů, které snesou i hrubší zacházení. Sluchátka jsou lehká a měkká, takže nezatěžují ani netlačí hlavu dítěte. Sluchátka jsou také nastavitelná podle velikosti hlavy a lze je složit do kompaktní podoby pro snadné přenášení. Sluchátka jsou dodávána v několika barevných variantách (bílá, modrá, růžová) a s nálepkami, kterými si je dítě může ozdobit podle svého vkusu.

Sluchátka nabízejí vynikající zvukový zážitek s čistým a vyváženým zvukem JBL Safe Sound. Sluchátka podporují Bluetooth 5.0 technologii pro bezdrátové připojení k mobilním zařízením, jako jsou telefony, tablety nebo počítače. Sluchátka mají také vestavěný mikrofon a tlačítka pro ovládání hlasitosti, skladeb a přijímání hovorů. Sluchátka lze také připojit kabelem s 3,5 mm jackem, pokud dojde baterie nebo není k dispozici Bluetooth signál. Baterie sluchátek vydrží až 30 hodin přehrávání bez ANC a až 20 hodin s ANC.

JBL JR 460NC se v českých internetových obchodech prodávají od  .

JLAB JBuddies Studio Kids Wireless

Nízká cena
JLAB JBuddies Studio Kids Wireless

Klady

 • Kvalitní zpracování
 • Cena
 • Příjemný materiál
 • Dobrý zvuk
 • Možnost připojit kabel
 • Sdílení zvuku kabelem do jiných sluchátek

Zápory

 • V balení chybí nabíječka

lze pořídit v českých e-shopech za cenu od do  

JLab JBuddies Studio Kids Wireless jsou sluchátka s uzavřenou konstrukcí, která izolují zvuk od okolního hluku a zaručují čistý a kvalitní poslech. Sluchátka jsou vybavena technologií Bluetooth 5.0, která umožňuje bezdrátové připojení k mobilním zařízením na vzdálenost až 10 metrů. Sluchátka také disponují integrovaným mikrofonem a ovládacími tlačítky na pravém náušníku, které umožňují přijímat hovory, přepínat skladby nebo nastavovat hlasitost. Sluchátka mají také odnímatelný kabel s 3,5 mm jackem pro případ, že by došla baterie nebo byste chtěli použít jiný zdroj zvuku.

Hlavním lákadlem těchto sluchátek je ale jejich ochrana dětského sluchu. Sluchátka jsou totiž vybavena omezovačem hlasitosti na maximálně 85 dB, což je hranice považovaná za bezpečnou pro dětský sluch podle Světové zdravotnické organizace. Tím se zabrání poškození sluchu způsobenému dlouhodobým poslechem příliš hlasité hudby. Sluchátka jsou také ergonomicky tvarovaná a polstrovaná paměťovou pěnou, která se přizpůsobí tvaru uší a hlavy dítěte. Sluchátka jsou tak pohodlná i při delším nošení a nezpůsobují tlak ani podráždění.

JLab JBuddies Studio Kids Wireless jsou dostupné ve dvou barevných variantách: šedé s modrými nebo fialovými detaily. Sluchátka mají také skládací design, který usnadňuje jejich přenášení a skladování. Sluchátka váží pouze 100 gramů a mají vynikající výdrž baterie až 24 hodin na jedno nabití. Nabíjení probíhá pomocí microUSB portu a trvá asi 2 hodiny.

JLAB JBuddies Studio Kids Wireless se v českých internetových obchodech prodávají od  .

Důvody pro výběr bezdrátových sluchátek pro děti

Bezdrátová sluchátka nabízejí celou řadu výhod a důvodů, proč byste měli zvolit bezdrátová sluchátka pro své děti.

 • Bezpečnost: Jedním z hlavních důvodů pro výběr bezdrátových sluchátek pro děti je zajištění bezpečnosti. Bezdrátová sluchátka eliminují nebezpečí spojená s kabely, jako je riziko uškrcení nebo zakopnutí o dráty. Navíc mnoho dětských bezdrátových sluchátek má integrovaný omezovač hlasitosti, který chrání sluch dětí před příliš vysokou hlasitostí.
 • Pohodlí: Děti obvykle nemají rády nepohodlná nebo těžká sluchátka. Bezdrátová sluchátka pro děti jsou navržena tak, aby byla co nejpohodlnější pro dlouhodobé nošení. Měkké náušníky a nastavitelné hlavové mosty zajišťují pohodlné nošení, zatímco absence kabelů poskytuje dětem větší volnost pohybu.
 • Snadné použití: Bezdrátová sluchátka pro děti jsou často navržena s ohledem na snadné použití. Párování s Bluetooth zařízením je obvykle jednoduché a rychlé, a některá sluchátka nabízejí jednoduché ovládání hlasitosti a přehrávání přímo na sluchátkách. To umožňuje dětem snadno ovládat svá sluchátka bez potřeby pomoci dospělých.
 • Atraktivní design: Dětská bezdrátová sluchátka často nabízejí atraktivní a hravé designy, které dětem zaujmou. Mnoho modelů je k dispozici v různých barvách a stylech, což umožňuje dětem vybrat si sluchátka, která vyhovují jejich osobním preferencím a zájmům.

Vzhledem k výše uvedeným důvodům je jasné, že bezdrátová sluchátka pro děti představují praktické, bezpečné a pohodlné řešení pro poslech hudby, sledování videí nebo využití vzdělávacích materiálů. Při výběru sluchátek pro své děti je důležité zohlednit jejich potřeby, preference a věk, abyste pro ně vybrali ty nejvhodnější bezdrátová sluchátka.

Chlapec se sluchátky a tabletem

Funkce, které byste měli hledat při výběru dětských bezdrátových sluchátek

Při výběru dětských bezdrátových sluchátek je důležité brát v úvahu několik klíčových funkcí a vlastností.

Omezení hlasitosti

Jednou z nejdůležitějších funkcí, kterou byste měli hledat u dětských bezdrátových sluchátek, je omezení hlasitosti. Tato funkce chrání sluch dětí tím, že automaticky omezuje maximální hlasitost na bezpečné úrovni, obvykle kolem 85 dB. Hlasitost nad tuto úroveň může vést k poškození sluchu, zejména při dlouhodobém vystavení.

Kvalita zvuku

Děti si také zaslouží vychutnat si kvalitní zvuk. Při výběru sluchátek zkontrolujte, zda nabízejí čistý a vyvážený zvuk, který nezkresluje hudbu ani zvuk z videí.

Doba provozu baterie

Dětská bezdrátová sluchátka by měla mít dostatečnou výdrž baterie, aby děti mohly poslouchat hudbu nebo sledovat videa po delší dobu bez nutnosti nabíjení. Hledejte sluchátka s dobou provozu baterie alespoň 8-12 hodin na jedno nabití.

Dosah Bluetooth

Dosah Bluetooth ovlivňuje, jak daleko může dítě být od svého zařízení, aniž by přišlo o spojení se sluchátky. Vyšší dosah Bluetooth je obzvláště užitečný, pokud děti používají sluchátka ve větších prostorách nebo když se pohybují po domě. Hledejte sluchátka s dosahem Bluetooth alespoň 10 metrů, aby bylo zajištěno plynulé a spolehlivé připojení a zároveň mělo dítě dostatečnou volnost pohybu

Odolnost a konstrukce

Dětská sluchátka by měla být odolná a dobře zkonstruovaná, aby vydržela běžné opotřebení. Vyberte si model s pevnou konstrukcí a odolnými materiály, které snesou nárazy a pády. Mnoho dětských sluchátek je navíc navrženo tak, aby bylo snadno skladovatelné a přenosné, což je praktické pro cestování nebo přenášení v batohu.

Design a barevné varianty

Pro děti je často důležitý také design a vzhled sluchátek. Vyberte si sluchátka s atraktivním a hravým designem, který bude vaše dítě rádo nosit. Nabídka různých barevných variant a stylů umožňuje dětem vybrat si sluchátka, která nejlépe vyhovují jejich osobním preferencím a zájmům.

Dětská bezdrátová sluchátka
Dětská bezdrátová sluchátka

Doporučení pro správné použití sluchátek dětmi

 1. Omezte dobu poslechu: Doporučuje se omezit dobu poslechu sluchátky na dvě hodiny denně, aby se předešlo přetěžování sluchu dětí.
 2. Udržujte hlasitost na bezpečné úrovni: Zajistěte, že hlasitost sluchátek je nastavena na bezpečnou úroveň, která nezpůsobuje poškození sluchu.
 3. Vyberte pohodlná sluchátka: Ujistěte se, že sluchátka, která pro své dítě vyberete, jsou pohodlná a sedí dobře na hlavě dítěte.
 4. Naučte děti správnému použití sluchátek: Vysvětlete dětem, jak správně používat sluchátka, včetně párování s Bluetooth zařízením a ovládání hlasitosti.
 5. Sledujte použití sluchátek dětmi: Pravidelně sledujte, jak vaše děti používají sluchátka, aby bylo zajištěno, že dodržují doporučené limity a používají sluchátka správně.

Závěr

Dětská bezdrátová sluchátka jsou výbornou volbou pro rodiče, kteří hledají pohodlné a bezpečné řešení pro poslech hudby nebo sledování videí pro své děti. Při výběru sluchátek se zaměřte na bezpečnost, pohodlí, snadné použití, kvalitu zvuku, výdrž baterie a dosah Bluetooth. Nezapomeňte také sledovat, jak vaše děti sluchátka používají, a naučte je správnému použití sluchátek.

Dětská sluchátka Gogen
Dětská sluchátka Gogen

Oblíbení výrobci dětských bezdrátových sluchátek

Nyní, když víte, na jaké funkce a vlastnosti se zaměřit při výběru dětských bezdrátových sluchátek, můžete začít prozkoumávat různé značky a výrobce. Zde je několik oblíbených značek, které nabízejí vynikající výkon a hodnotu pro dětské uživatele:

 • JBL: Renomovaný výrobce audio zařízení, který nabízí širokou škálu bezdrátových sluchátek pro děti. Jejich dětské sluchátka se zaměřují na bezpečnost, pohodlí a odolnost, což je činí vhodnými pro mladé uživatele.
 • Puro Sound Labs: Puro Sound Labs je značka, která se specializuje na sluchátka s omezením hlasitosti pro děti. Jejich produkty nabízejí vysokou kvalitu zvuku, dlouhou výdrž baterie a atraktivní designy, které děti ocení.
 • LilGadgets: Další populární značka, která se zaměřuje na dětská sluchátka. Nabízejí širokou škálu modelů, které zahrnují omezení hlasitosti, pohodlné náušníky a odolné konstrukce pro dlouhou životnost.
 • Mpow: Cenově dostupná značka, která nabízí kvalitní dětská bezdrátová sluchátka. Jejich produkty zahrnují omezení hlasitosti, pohodlné náušníky a nastavitelné hlavové mosty pro různé velikosti hlav.

Často kladené otázky

 • Jaký je ideální věk pro děti, aby začaly používat bezdrátová sluchátka?
  • Ideální věk pro děti, aby začaly používat bezdrátová sluchátka, se může lišit. Obecně se doporučuje, aby děti mladší 3 let nepoužívaly sluchátka. Pro starší děti zvažte jejich zralost a schopnost správně používat sluchátka.
 • Jaký je rozdíl mezi dětskými a dospělými bezdrátovými sluchátky?
  • Dětská bezdrátová sluchátka jsou navržena speciálně pro potřeby dětí. Mají obvykle menší velikost, integrovaný omezovač hlasitosti, měkké náušníky a atraktivní design. Na druhou stranu, dospělá sluchátka jsou větší, mohou mít lepší zvukovou kvalitu a pokročilejší funkce, ale nemusí být vhodná pro děti.
 • Je bezpečné, aby děti používaly bezdrátová sluchátka?
  • Bezdrátová sluchátka jsou bezpečnější než kabelová sluchátka, protože eliminují riziko uškrcení nebo zakopnutí o dráty. Zároveň je důležité zajistit, že sluchátka mají integrovaný omezovač hlasitosti a dodržovat doporučené limity poslechu, aby byl sluch dětí chráněn.
 • Jak často bych měl nabíjet dětská bezdrátová sluchátka?
  • Doba nabíjení dětských bezdrátových sluchátek se liší v závislosti na konkrétním modelu a kapacitě baterie. Obecně platí, že byste měli nabíjet sluchátka, když se baterie vybije nebo předtím, než ji děti začnou používat, aby měly dostatek energie na delší poslech. Většina sluchátek nabízí alespoň 8-12 hodin provozu na jedno nabití.
 • Jak mohu zajistit, že děti používají sluchátka správně a bezpečně?
  • Chcete-li zajistit správné a bezpečné použití sluchátek dětmi, naučte je, jak sluchátka používat, včetně párování s Bluetooth zařízením a ovládání hlasitosti. Dále omezte dobu poslechu na dvě hodiny denně a udržujte hlasitost na bezpečné úrovni. Pravidelně sledujte, jak vaše děti sluchátka používají, a ujistěte se, že dodržují doporučené limity a používají sluchátka správně.

Další bezdrátová sluchátka

Přejít nahoru