Domů > Bezdrátová sluchátka > Philips TAUH202WT bílá

Philips TAUH202WT bílá

Bezdrátová sluchátka Philips TAUH202WT/00 jsou skvělou volbou pro každého, kdo chce kvalitní zvuk, propracovaný design a dlouhou dobu přehrávání. 32 mm neodymové reproduktory a vestavěný mikrofon s funkcí potlačení šumu zajistí skvělý poslech hudby i hovorů. Sluchátka jsou lehká, pohodlná a skladná.

599,00 

Popis

Sluchátka Philips TAUH202WT bílá jsou ideální volbou pro všechny, kteří chtějí kvalitní zvukový zážitek, který ještě umocňuje propracovaný design a nízká hmotnost. Díky měkkým náušníkům, které jsou nastavitelné, jsou sluchátka velmi pohodlná na nošení. Užívejte si až 15 hodin dlouhou dobu přehrávání, kterou zajišťují 32mm neodymové akustické reproduktory. Reproduktory zajistí opravdu čistý zvuk a zároveň hluboké basy. Sluchátka jsou navíc velmi lehká, pouhých 195 gramů, a díky skládací konstrukci jsou velmi skladná. Vestavěný mikrofon s funkcí potlačení okolního šumu vám umožní své hovory vyřídit kdekoliv. K ovládání hovorů a přehrávání hudby slouží multifunkční tlačítko, které je umístěné na sluchátkách. Philips TAUH202WT bílá jsou tím pravým volbou pro každého, kdo chce kvalitní zvuk, komfort a styl.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Philips TAUH202WT bílá

  • Bezdrátová náhlavní Bluetooth sluchátka
  • Doba přehrávání až 15 hodin
  • Kvalitní 32 mm neodymové akustické reproduktory
  • Skládací konstrukce pro skladnost
  • Velmi lehká – pouhých 195 g
  • Vestavěný mikrofon s funkcí potlačení šumu
  • Multifunkční tlačítko pro snadné ovládání

Výrobce

Philips

Philips

Philips je jedním z nejprestižnějších výrobců elektroniky na světě, který získal pověst společnosti inovující v oblasti zvuku a designu. Tato nizozemská společnost, založená v roce 1891, má za sebou dlouhou historii vynálezů a inovací, které formovaly trh s elektronikou a spotřebitelskou technikou. Jedním z oborů, ve kterém Philips exceluje, jsou... Více informací o výrobci

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Philips TAUH202WT bílá“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka Philips TAUH202WT bíláPhilips TAUH202WT bílá
599,00 
Přejít nahoru