Domů > Bezdrátová sluchátka > JLAB Rewind Wireless Retro Headphones Black

JLAB Rewind Wireless Retro Headphones Black

Bezdrátová sluchátka JLAB Rewind Wireless Retro Headphones Black vám poskytnou nejlepší možný kombinovaný zážitek z dávných časů a novodobé technologie. Nabízí 12 hodin poslechu, bezdrátovost, Micro USB nabíjení a technologii zvuku EQ3 s třemi možnostmi hudby. Ovládání je jednoduché, stačí jedno tlačítko a hlasový asistent.

749,00 

Popis

Bezdrátová sluchátka JLAB Rewind Wireless Retro Headphones Black jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí spojit dávné časy s novodobou technologií. Tyto sluchátka jsou vyvedena v retro stylu, avšak s moderním twistem – jsou bezdrátová, takže žádný kabel není potřeba. Sluchátka nabízejí úžasný poslech až na 12 hodin. Nabíjení probíhá pomocí Micro USB kabelu.

Design a konstrukce sluchátek JLAB Rewind Wireless Retro jsou přímo inspirovaná retro designem. Sluchátka jsou vyrobená z odolného plastu, který vám zaručí dlouhou životnost. Uši jsou chráněny měkkými náušníky, které zajišťují pohodlí i po delší době nošení.

Kvalita zvuku je skvělá díky technologii EQ3. Ta vám dává na výběr mezi třemi možnostmi hudby: Signature, Balanced a Bass Boost. Tím můžete upravit zvuk podle vlastních preferencí.

Ovládání je jednoduché. Stačí jedno tlačítko na straně sluchátek, abyste mohli přehrát, pozastavit nebo přepnout písničku. Také můžete zvednout nebo zavěsit hovory. Sluchátka umožňují ovládání hlasovým asistentem. Díky zabudovanému mikrofonu můžete zapnout Siri, Google Assistant nebo jakéhokoliv jiného hlasového asistenta.

Bezdrátová sluchátka JLAB Rewind Wireless Retro Headphones Black jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí spojit dávné časy s novodobou technologií. Retro sluchátka jsou vyvedena v klasickém designu s moderním twistem – jsou bezdrátová a nabízejí skvělý poslech až na 12 hodin. Designově jsou sluchátka vyrobená z odolného plastu a měkkými náušníky zajišťují pohodlí i po delší době nošení. Kvalitu zvuku zajišťuje technologie EQ3, díky které můžete upravit zvuk podle vlastních preferencí. Ovládání je jednoduché – stačí jedno tlačítko na straně sluchátek a můžete zapnout hlasového asistenta. Sluchátka JLAB Rewind Wireless Retro Headphones Black jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí být moderní a zároveň se vracet k dávným časům.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek JLAB Rewind Wireless Retro Headphones Black

  • Bezdrátová
  • 12 hodin poslechu
  • Nabíjení pomocí Micro USB kabelu
  • Technologie zvuku EQ3
  • Hlasový asistent
  • Jedno tlačítko pro ovládání

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „JLAB Rewind Wireless Retro Headphones Black“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka JLAB Rewind Wireless Retro Headphones BlackJLAB Rewind Wireless Retro Headphones Black
749,00 
Přejít nahoru