Domů > Bezdrátová sluchátka > MG CA-028 bezdrátové sluchátka s kočičíma ušima, světlohnědé

MG CA-028 bezdrátové sluchátka s kočičíma ušima, světlohnědé

Bezdrátová sluchátka MG CA-028 s kočičíma ušima, světlohnědá, poskytují 10 hodinovou výdrž baterie, integrovaný mikrofon a technologii Bluetooth 5.0. Užijte si dlouhý den s těmito lehkými, skládacími a vícebarevně podsvícenými sluchátky.

729,00 

Popis

Bezdrátová sluchátka MG CA-028 bezdrátové sluchátka s kočičíma ušima, světlohnědé jsou ideální na cesty a skvělým doplňkem pro každodenní použití. S jejich designem, který připomíná kočičí uši, vypadají opravdu úžasně. Náušníky těchto sluchátek se umístí na ušních boltcích, aniž by okolo nich dotýkaly hlavu. Sluchátka jsou lehká a dokáží fungovat na jedno nabití až 10 hodin. Bezdrátová sluchátka MG CA-028 bezdrátové sluchátka s kočičíma ušima, světlohnědé mají zabudovaný mikrofon, který vám umožní spolupráci s přáteli a nahrávání vašeho hlasu. K samozřejmým funkcím patří například přijímání hovorů nebo ovládání hlasitosti.

Tyto sluchátka jsou vybavena technologií Bluetooth 5.0, která je zaručenou kvalitou zvuku. S frekvenčním rozsahem 20 až 20000 Hz vám sluchátka dopřejí plnohodnotný hudební zážitek. Citlivost sluchátek je 115 dB/mW a impedance 32 Ohm. Součástí bezdrátových sluchátek MG je i vícebarevné podsvícení, které zpříjemní noční poslech. Skládací konstrukce sluchátek umožňuje snadné přenášení. Ať už hrajete hry, posloucháte hudbu nebo pracujete, Bezdrátová sluchátka MG CA-028 bezdrátové sluchátka s kočičíma ušima, světlohnědé vám dopřejí komfort a kvalitní zážitek.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek MG CA-028 bezdrátové sluchátka s kočičíma ušima, světlohnědé

  • Bezdrátová sluchátka s mikrofonem umožní vyřizování hovorů
  • Základní funkce: přijímání hovorů a s ovládáním hlasitosti
  • Výdrž baterie na jedno nabití až 10 h
  • Frekvenční rozsah 20 až 20000 Hz
  • Citlivost sluchátek 115 dB/mW
  • Impedance 32 Ohm
  • Hnědá barva
  • Kompatibilní s PC
  • Vícebarevné podsvícení

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „MG CA-028 bezdrátové sluchátka s kočičíma ušima, světlohnědé“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka MG CA-028 bezdrátové sluchátka s kočičíma ušimaMG CA-028 bezdrátové sluchátka s kočičíma ušima, světlohnědé
729,00 
Přejít nahoru