Domů > Bezdrátová sluchátka > Jabra Evolve 65 MS Stereo

Jabra Evolve 65 MS Stereo

Profesionální bezdrátová náhlavní stereofonní souprava Jabra Evolve 65 MS Stereo nabízí špičkovou kvalitu zvuku a řadu optimalizovaných funkcí, které pozdvihnou vaši komunikaci na novou úroveň. Digitální zpracování signálu DSP, mikrofon s funkcí potlačení šumu a bezdrátové technologie Bluetooth a NFC zajišťují lepší hovory a efektivní komunikaci bez limitů.

3 789,00 

Popis

Jabra Evolve 65 MS Stereo jsou profesionální bezdrátová náhlavní stereofonní souprava, která je určena pro ty, kteří kvalitní a bezdrátovou komunikaci potřebují k své pracovní činnosti. Je vyrobena z kvalitních materiálů a nabízí špičkovou kvalitu zvuku a řadu funkcí, které pozvednou vaši komunikaci. Připojit ji lze k PC, chytrému telefonu či tabletu a hovory si můžete užívat až 10 hodin.

Design a konstrukce Jabra Evolve 65 MS Stereo jsou navrženy tak, aby vám poskytly lepší hovory díky optimalizovaným reproduktorům. Mikrofon s funkcí potlačení šumu efektivně eliminuje hluk, šum signálu či VOIP aplikace. Ohebné raménko mikrofonu umožní každému uživateli nastavit náhlavní soupravu dle jeho potřeb.

Kvalita zvuku je u těchto sluchátek na vysoké úrovni. Digital Signal Processing (DSP) zajišťuje lepší komunikaci a zvukovou kvalitu. Proto se můžete plně soustředit na komunikaci se zákazníky a obchodními partnery bez ohledu na to, odkud komunikujete.

Funkce a další vlastnosti sluchátek Jabra Evolve 65 MS Stereo jsou navrženy tak, aby vám usnadnili komunikaci. Speciální indikátor činnosti vás informuje o okamžicích, kdy jste zabráni do hovoru s klienty, a kdy jste dostupní pro jejich dotazy. Řídící jednotka poskytuje snadný přístup k nejčastěji používaným funkcím, jako je ovládání hlasitosti či ztlumení všech zvuků naráz.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Jabra Evolve 65 MS Stereo

  • Profesionální bezdrátová náhlavní stereofonní souprava
  • Špičková kvalita zvuku
  • Optimalizované funkce
  • Digitální zpracování signálu DSP
  • Mikrofon s funkcí potlačení šumu
  • Ohebné raménko mikrofonu
  • Bezdrátové technologie Bluetooth a NFC
  • Až 10 hodin komunikace
  • Indikátor činnosti (Busy Light)
  • Řídící jednotka s přístupem k nejčastěji používaným funkcím

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Jabra Evolve 65 MS Stereo“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka Jabra Evolve 65 MS StereoJabra Evolve 65 MS Stereo
3 789,00 
Přejít nahoru