Domů > Bezdrátová sluchátka > Philips SHC5200

Philips SHC5200

Sluchátka Philips SHC5200 jsou bezdrátová HiFi sluchátka s vysoce kvalitním zvukem a dosah až 100 m. Navíc jsou lehká, ale zároveň i odolná a vybavená 32mm reproduktorem, akumulátorem a přepínáním mezi dvěma kanály.

1 599,00 

Popis

Philips SHC5200 jsou bezdrátová sluchátka, která umožňují poslouchat hudbu pohodlně a bez starostí s kabely. Díky 32mm reproduktoru produkují sluchátka vysoce kvalitní zvuk, který je dostupný až na vzdálenost 100 metrů. Sluchátka jsou plně dobíjecí a jejich výdrž baterie činí až 14 hodin. Lehká, ale zároveň odolná konstrukce s automaticky nastavitelným vnitřním obloukem je navržena tak, aby poskytovala potřebný komfort. Philips SHC5200 mají také bezdrátové vysílání v pásmu FM, které umožňuje poslouchat hudbu skrz zdi, a volbu ze dvou přenosových kanálů pro snadné přepnutí na kanál s lepším signálem. Sluchátka jsou vyrobená z hliníku a jsou dostupná v černé barvě. Kabel je odpojitelný.

Philips SHC5200 jsou bezdrátová sluchátka, která nabízejí pohodlný způsob poslechu hudby bez starostí s kabely. 32mm reproduktor produkuje vysoce kvalitní zvuk, který je dostupný až na vzdálenost 100 metrů. Sluchátka jsou plně dobíjecí a jejich výdrž baterie činí až 14 hodin. Lehká, ale zároveň odolná konstrukce s automaticky nastavitelným vnitřním obloukem je navržena tak, aby poskytovala potřebný komfort. Kromě toho, Philips SHC5200 mají také bezdrátové vysílání v pásmu FM, které umožňuje poslouchat hudbu skrz zdi, a volbu ze dvou přenosových kanálů pro snadné přepnutí na kanál s lepším signálem. Sluchátka jsou vyrobená z hliníku a jsou dostupná v černé barvě. Pro pohodlné nošení je kabel odpojitelný.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Philips SHC5200

  • Vysoce kvalitní zvuk
  • Bezdrátový dosah až 100 m
  • Plně dobíjecí provedení
  • Výdrž baterie 14 hodin
  • 32mm reproduktor
  • Lehká, ale zároveň i pohodlná konstrukce
  • Bezdrátové vysílání v pásmu FM a volba ze dvou kanálů
  • Materiál: hliník
  • Barva: černá
  • Kabel: odpojitelný

Výrobce

Philips

Philips

Philips je jedním z nejprestižnějších výrobců elektroniky na světě, který získal pověst společnosti inovující v oblasti zvuku a designu. Tato nizozemská společnost, založená v roce 1891, má za sebou dlouhou historii vynálezů a inovací, které formovaly trh s elektronikou a spotřebitelskou technikou. Jedním z oborů, ve kterém Philips exceluje, jsou... Více informací o výrobci

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Philips SHC5200“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka Philips SHC5200Philips SHC5200
1 599,00 
Přejít nahoru