Domů > Bezdrátová sluchátka > Bowers & Wilkins PX7 Silver

Bowers & Wilkins PX7 Silver

Bezdrátová sluchátka Bowers & Wilkins PX7 Silver jsou luxusním zařízením pro milovníky skvělého zvuku. Nabízejí špičkovou zvukovou kvalitu, 43,6mm měniče, aktivní potlačení hluku a až 30 hodinovou výdrž na jedno nabití. Odolný design z uhlíkových vláken zaručuje dlouhou životnost.

6 257,00 

Popis

Vynikající bezdrátová sluchátka Bowers & Wilkins PX7 Silver jsou ideální volbou pro hudební fajnšmekry, kteří hledají špičkovou kvalitu zvuku. Tyto luxusní sluchátka jsou vybavena měniči o průměru 43,6mm, které byly vyvinuté stejnými inženýry, kteří stojí například za reproduktory používanými ve slavných Abbey Road Studios. Aktivní potlačení hluku vám zaručí, že se nebudete rušit okolním prostředím, a můžete tak pořádně vychutnat vaši oblíbenou hudbu. A to až na 30 hodin v kuse! Když vám to bude málo, stačí sluchátka na patnáct minut zapojit do nabíječky a máte dalších 5 hodin.

Konstrukce sluchátek Bowers & Wilkins PX7 Silver je vyrobena z tkaných uhlíkových vláken, která se používají i do konstrukcí těch nejrychlejších aut na světě. Tím vám zaručuje maximální odolnost a dlouhodobou trvanlivost. Sluchátka jsou navíc luxusně provedená ve stříbrné barvě, což jistě ocení každý, kdo má rád styl a vzhled.

Kromě skvělého zvuku a odolnosti vám Bowers & Wilkins PX7 Silver poskytují také skvělé funkce. Když potřebujete něco vyřídit a zároveň posloucháte hudbu, stačí odklopit jednu mušli od ucha a hudba se sama zastaví. A když si vyřídíte, co potřebujete, a mušli si zase nasadíte, hudba se sama opět spustí.

Všechny tyto vlastnosti dělají z bezdrátových sluchátek Bowers & Wilkins PX7 Silver skvělou volbou pro hudební fajnšmekry, kteří hledají špičkovou kvalitu zvuku a odolnost. Vychutnejte si nejlepší zvukovou kvalitu, ať už jste kdekoliv, a hýčkejte se.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Bowers & Wilkins PX7 Silver

  • Špičková bezdrátová sluchátka pro hudební fajnšmekry
  • Velké 43,6mm měniče zaručují průrazný zvuk
  • S funkcí aktivního potlačení hluku vás nebude okolní prostředí rušit
  • Sluchátka značky Bowers & Wilkins vydrží hrát až 30 hodin na jedno nabití
  • Když s někým budete potřebovat mluvit, stačí odklopit jednu mušli a hudba se sama zastaví
  • Sluchátka jsou vyrobená z tkaných uhlíkových vláken – dlouhá životnost
  • Luxusní provedení ve stříbrné barvě
  • Aktivní potlačení hluku
  • Rám sluchátek vyrobený z tkaných uhlíkových vláken
  • Maximální odolnost a dlouhodobá trvanlivost

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Bowers & Wilkins PX7 Silver“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka Bowers & Wilkins PX7 SilverBowers & Wilkins PX7 Silver
6 257,00 
Přejít nahoru