Domů > Bezdrátová sluchátka > Sony Inzone H7

Sony Inzone H7

Bezdrátová herní sluchátka Sony Inzone H7 jsou navržena s ohledem na hráče. Díky technologii 360 Spatial Sound for Gaming uslyšíte ve hrách pohyby naprosto přesně. Nylonové náušníky s nízkým přítlakem a široký hlavový most s měkkým polstrováním zajišťují pohodlné nošení. Připojení pomocí Bluetooth nebo 2,4 GHz s výdrží až 40 hodin na jedno nabití. Vybavením je flexibilní výklopný mikrofon, software INZONE Hub pro úpravu nastavení a certifikace pro Discord.

4 999,00 

Popis

Bezdrátová herní sluchátka Sony Inzone H7 jsou navržena s ohledem na hráče, aby vám pomohla porazit nepřátele a vtáhnout vás do centra dění. Nylonové náušníky mají nízký přítlak a dobře izolují ucho od okolí. Široký hlavový most s měkkým polstrováním rovnoměrně rozloží váhu sluchátek Sony tak, že je pomalu na hlavě ani neucítíte. Sluchátka lze připojit pomocí USB přijímače s 2,4 GHz frekvencí nebo pomocí Bluetooth k počítači nebo herní konzoli. Zabudovaná baterie s výdrží až 40 hodin na jediné nabití je vynikající.

Všepohlcující prostorový zvuk je zajištěn technologií 360 Spatial Sound for Gaming. Tato technologie má nově vyvinutý virtualizér pro hry, který dokáže reprodukovat prostorový zvuk z vícekanálových zdrojů signálů. Tím uslyšíte pohyby nepřátel dříve než je uvidíte. Zvuk se navíc přizpůsobuje tvaru vašeho ucha pro nejlepší zvukový zážitek. Kanály na krytu sluchátek umocňují zvuk s nízkými frekvencemi. Speciálně vyvinutá membrána reprodukuje extrémně vysokofrekvenční zvuky s vysokou poddajností.

Kvalitní komunikace mezi spoluhráči je zajištěna výklopným stejnosměrným mikrofonem. Díky certifikaci pro Discord jsou bezdrátová herní sluchátka Sony Inzone H7 kompatibilní se systémy Windows 10/11 a PlayStation 5.

Pomocí softwaru INZONE Hub si lze přizpůsobit zážitek z poslechu pomocí celé řady operací. S funkcí ekvalizéru lze jemně doladit zvukovou reprodukci bezdrátových sluchátek Sony Inzone H7 vám na míru. Nabízí se také 10minutové nabíjení, které doplní dostatek energie až pro 1 hodinu hraní.

Bezdrátová herní sluchátka Sony Inzone H7 jsou tedy ideální volbou pro hráče, kteří hledají komfortní a kvalitní sluchátka s prostorovým zvukem. Vychutnejte si hutné basy, výbuchy a řevy motorů, které vás přivedou do centra dění.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Sony Inzone H7

 • Komfortní bezdrátová sluchátka navržena s ohledem na hráče
 • Všepohlcující prostorový zvuk díky technologii 360 Spatial Sound for Gaming
 • Kanály na krytu sluchátek umocňují zvuk s nízkými frekvencemi
 • Speciální vyvinutá membrána reprodukuje extrémně vysokofrekvenční zvuky s vysokou poddajností
 • Výklopný stejnosměrný mikrofon usnadňující komunikaci se spoluhráči
 • Široký hlavový most s měkkým polstrováním
 • Pohodlné nylonové náušníky obklopí uši a dobře izolují zvuk
 • Bezdrátové připojení pomocí Bluetooth nebo 2,4 GHz
 • Zabudovaná baterie s výdrží až 40 hodin na jediné nabití
 • 10minutové nabíjení doplní dostatek energie až pro 1 hodinu hraní
 • Pomocí softwaru INZONE Hub lze upravit nastavení sluchátek a vybrat si ekvalizéry pro umocnění zážitku
 • Certifikace pro Discord
 • Sluchátka Sony Inzone jsou kompatibilní se systémy Windows 10/11 a PlayStation 5

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Sony Inzone H7“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka Sony Inzone H7Sony Inzone H7
4 999,00 
Přejít nahoru