Domů > Bezdrátová sluchátka > Sandberg Bluetooth Headset ANC FlexMic, černá

Sandberg Bluetooth Headset ANC FlexMic, černá

Bezdrátová sluchátka Sandberg Bluetooth Headset ANC FlexMic, černá, jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají vysokou kvalitu zvuku a pohodlí. Mají kompaktní design, černou barvu a hmotnost 211 g, 40mm měniče s frekvenčním rozsahem 20 až 20000 Hz a citlivostí 110 dB/mW, bezdrátové spojení, mikrofon pro spojení s přáteli a nahrávání hlasu, ANC aktivní potlačení hluku, přijímání hovorů a ovládání hlasitosti a nabíjení pomocí portu USB-C.

1 435,00 

Popis

Bezdrátová sluchátka Sandberg Bluetooth Headset ANC FlexMic, černá jsou ideální volbou pro všechny, kteří hledají nejen pohodlí, ale i kvalitní zvuk. Jejich kompaktní design je zdoben černou barvou a s hmotností 211 g jsou lehká a skvěle se hodící na cesty. Tyto sluchátka se nedotýkají ušních boltcí, což zajišťuje vysokou míru pohodlí i při delším nošení.

Kvalitu zvuku těchto sluchátek zajišťují 40mm měniči s frekvenčním rozsahem 20 až 20000 Hz a citlivostí 110 dB/mW. Díky nízké impedance 32 Ohm budou sluchátka stále dostatečně hlasitá i ze slabších zdrojů.

Funkce a vlastnosti sluchátek Sandberg Bluetooth Headset ANC FlexMic zahrnují bezdrátové spojení, mikrofon pro spojení s přáteli a nahrávání vašeho hlasu, aktivní potlačení hluku (ANC), přijímání hovorů a ovládání hlasitosti. Sluchátka umožňují poslech po dobu až 13 h a je možné je nabíjet pomocí portu USB-C.

Tyto Sandberg Bluetooth Headset ANC FlexMic, černá jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají vysokou kvalitu zvuku a pohodlí. Jejich kompaktní design je zdobený černou barvou a s hmotností 211 g jsou lehká a skvěle se hodí na cesty. Kvalitu zvuku zajišťují 40mm měniči s frekvenčním rozsahem 20 až 20000 Hz a citlivostí 110 dB/mW. Díky nízké impedance 32 Ohm budou sluchátka stále dostatečně hlasitá i ze slabších zdrojů. Funkce a vlastnosti sluchátek zahrnují bezdrátové spojení, mikrofon pro spojení s přáteli a nahrávání vašeho hlasu, aktivní potlačení hluku (ANC), přijímání hovorů a ovládání hlasitosti. Sluchátka umožňují poslech po dobu až 13 h a je možné je nabíjet pomocí portu USB-C.

Bezdrátová sluchátka Sandberg Bluetooth Headset ANC FlexMic, černá jsou ideální volbou pro všechny, kteří hledají nejen pohodlí, ale i kvalitní zvuk. Jejich kompaktní design je zdoben černou barvou a s hmotností 211 g jsou lehká a skvěle se hodící na cesty. Tyto sluchátka se nedotýkají ušních boltcí, což zajišťuje vysokou míru pohodlí i při delším nošení. Kvalitu zvuku zajišťují 40mm měniči s frekvenčním rozsahem 20 až 20000 Hz a citlivostí 110 dB/mW. Díky nízké impedance 32 Ohm budou sluchátka stále dostatečně hlasitá i ze slabších zdrojů. Funkce a vlastnosti sluchátek zahrnují bezdrátové spojení, mikrofon pro spojení s přáteli a nahrávání vašeho hlasu, aktivní potlačení hluku (ANC), přijímání hovorů a ovládání hlasitosti. Sluchátka umožňují poslech po dobu až 13 h a je možné je nabíjet pomocí portu USB-C.

Sandberg Bluetooth Headset ANC FlexMic, černá jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají vysokou kvalitu zvuku a pohodlí. Nabízejí bezdrátové spojení, mikrofon pro spojení s přáteli a nahrávání hlasu, ANC aktivní potlačení hluku, přijímání hovorů a ovládání hlasitosti, dobu provozu na jedno nabití 13 h, nabíjení pomocí portu USB-C, frekvenční rozsah 20 až 20000 Hz, citlivost sluchátek 110 dB/mW, impedance 32 Ohm, 40mm měniče, černou barvu a hmotnost 211 g.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Sandberg Bluetooth Headset ANC FlexMic, černá

 • Bezdrátové spojení
 • Mikrofon pro spojení s přáteli a nahrávání hlasu
 • ANC aktivní potlačení hluku
 • Přijímání hovorů a ovládání hlasitosti
 • Doba provozu na jedno nabití 13 h
 • Nabíjení pomocí portu USB-C
 • Frekvenční rozsah 20 až 20000 Hz
 • Citlivost sluchátek 110 dB/mW
 • Impedance 32 Ohm
 • 40mm měniče
 • Černá barva
 • Hmotnost 211 g

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Sandberg Bluetooth Headset ANC FlexMic, černá“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka Sandberg Bluetooth Headset ANC FlexMicSandberg Bluetooth Headset ANC FlexMic, černá
1 435,00 
Přejít nahoru