Domů > Bezdrátová sluchátka > NGS Arctica Pride modrá

NGS Arctica Pride modrá

Bezdrátová sluchátka NGS Arctica Pride modrá: Užijte si maximální pohodlí a kvalitní zvuk s bezdrátovými sluchátky NGS Arctica Pride. Disponují technologií Bluetooth, mikrofonem a funkcí handsfree. Díky vestavěné baterii s kapacitou 180 mAh můžete poslouchat až 7 hodin. Intuitivní ovládání díky technologii A2DP vám zajistí pohodlný poslech.

399,00 

Popis

NGS Arctica Pride modrá je moderní bezdrátové sluchátko od společnosti NGS Technology, které je vybavené oblíbenou technologií Bluetooth. Díky této technologii můžete poslouchat oblíbenou hudbu bez otravných kabelů až do vzdálenosti 10 metrů. NGS Arctica Pride modrá navíc disponuje vestavěným mikrofonem a funkcí handsfree, takže můžete vyřizovat i telefonní hovory během poslechu. Sluchátka mají intuitivní ovládání díky technologii A2DP, která umožňuje pozastavit a zapnout přehrávání, vypnout a zapnout zařízení. Díky profilu AVRCP se hudba automaticky zastaví, když vám někdo bude volat. Sluchátka jsou vybavena baterií s kapacitou 180 mAh, která vám poskytne až 7hodinový poslech bez přerušení. NGS Arctica Pride modrá jsou dostupná v modré barvě a jejich moderní design se hodí k vašemu osobnímu stylu.

Pokud hledáte kvalitní bezdrátová sluchátka, NGS Arctica Pride modrá jsou skvělou volbou. Jejich intuitivní ovládání, kvalitní zvuk, vestavěný mikrofon a 7hodinový poslech společně s moderním designem vám zaručí pohodlný poslech bez kabelů.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek NGS Arctica Pride modrá

  • Bezdrátová sluchátka
  • Elegantní design
  • Bluetooth technologie
  • Vestavěný mikrofon a funkce handsfree
  • Až 7hodinový poslech díky vestavěné 180mAh baterii
  • Modré provedení
  • Dosah až 10 metrů
  • Technologie A2DP pro intuitivní ovládání

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „NGS Arctica Pride modrá“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka NGS Arctica Pride modráNGS Arctica Pride modrá
399,00 
Přejít nahoru