Domů > Bezdrátová sluchátka > MG CA-030 bezdrátové sluchátka, tmavěmodré

MG CA-030 bezdrátové sluchátka, tmavěmodré

Bezdrátová sluchátka MG CA-030 bezdrátové sluchátka, tmavěmodré poskytují kvalitní poslech s dlouhou výdrží baterie. S integrovaným mikrofonem a funkcemi jako přepínání skladeb, přijímání hovorů nebo ovládání hlasitosti si můžete užít komfort při hraní her, poslechu hudby i práci.

759,00 

Popis

Bezdrátová sluchátka MG CA-030 bezdrátové sluchátka, tmavěmodré představují ideální volbu pro každého, kdo hledá bezdrátová sluchátka s kvalitním zvukem a flexibilitou. Jejich tmavě modré provedení se hodí do každého prostředí. Sluchátka mají umístění na ušních boltcích, které nezakrývají celé ucho až k hlavě. Jsou lehká a skvěle se hodí na cesty.

Kvalita zvuku je vysoká, s frekvenčním rozsahem 20 až 20000 Hz. Citlivost sluchátek činí 102 dB/mW. Díky tomu dokáží sluchátka přehrávat hudbu i ze zdrojů se slabším výkonem, například z MP3 nebo telefonu. O kvalitní reprodukci zvuku se postarají 40mm měniče.

Sluchátka mají integrovaný mikrofon, díky kterému můžete komunikovat s přáteli nebo nahrávat svůj hlas. Uživatelé si užijí také technologii Bluetooth 5.0 a mohou tak využívat funkce jako přepínání skladeb, přijímání hovorů nebo ovládání hlasitosti. Sluchátka MG poskytují až 10 hodin výdrže na jedno nabití.

Bezdrátová sluchátka MG CA-030 bezdrátové sluchátka, tmavěmodré jsou tedy skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní sluchátka s dlouhou výdrží baterie a širokou škálou vlastností. Užijte si bezdrátový poslechový zážitek s těmito sluchátky ve stylové modré barvě.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek MG CA-030 bezdrátové sluchátka, tmavěmodré

  • Bezdrátová sluchátka ve formě na uši
  • Integrovaný mikrofon pro vyřizování hovorů
  • Přepínání skladeb, přijímání hovorů a ovládání hlasitosti
  • Výdrž baterie na jedno nabití až 10 h
  • Frekvenční rozsah 20 až 20000 Hz
  • Citlivost sluchátek 102 dB/mW
  • Impedance 32 Ohm
  • 40mm měniče pro kvalitní reprodukci zvuku
  • Modrá barva

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „MG CA-030 bezdrátové sluchátka, tmavěmodré“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka MG CA-030 bezdrátové sluchátkaMG CA-030 bezdrátové sluchátka, tmavěmodré
759,00 
Přejít nahoru