Domů > Bezdrátová sluchátka > Jabra Evolve 75 MS Stereo

Jabra Evolve 75 MS Stereo

Bezdrátové sluchátka Jabra Evolve 75 MS Stereo jsou vybavena duální Bluetooth konektivitou, dobíjecí baterií s výdrží až 30 hodin a USB adaptérem Jabra Link 370. Jsou schopna bezdrátového spárování s dvěma zařízeními současně a nabízí certifikaci Skype for Business a potlačení okolního šumu (ANC). Špičkový zvuk v HD kvalitě a kompatibilita se všemi softwarovými telefony a webovými klienty jsou jen některé z jejich vlastností.

4 890,00 

Popis

Bezdrátová náhlavní souprava Jabra Evolve 75 MS Stereo je vysoce kvalitní profesionální bezdrátové řešení, které je určeno pro každodenní používání v open space office. Nabízí moderní design a pohodlné nošení díky nastavitelnému hlavovému mostu a měkkým koženkovým náušníkům. Sluchátka jsou vybavena duální Bluetooth konektivitou s dosah až 30 metrů, dobíjecí baterií s výdrží až 30 hodin a USB adaptérem Jabra Link 370.

Jabra Evolve 75 MS Stereo poskytuje špičkový zvuk v HD kvalitě díky stereo reproduktorům a funkci HD Voice. Díky certifikaci Skype for Business a potlačení okolního šumu (ANC) je možné využívat sluchátka i v hlučném prostředí. Sluchátka jsou navíc schopna bezdrátového spárování s dvěma zařízeními současně díky duální Bluetooth konektivitě. Komunikace v hlučném prostředí je usnadněna mikrofonem s technologií aktivního potlačení šumu (ANC) a světelným indikátorem hovoru busylight. Jabra Evolve 75 MS Stereo jsou kompatibilní s více než 10 000 modely stolních telefonů, všemi softwarovými telefony a webovými klienty, jako je například Microsoft Teams, Cisco, Avaya, Unify, Mitel atd. Nabízí tak širokou škálu možností použití.

Bezdrátová náhlavní souprava Jabra Evolve 75 MS Stereo je efektivním řešením pro vysokou produktivitu. Duální Bluetooth konektivita umožňuje připojení ke dvěma zařízením současně až do vzdálenosti 30 metrů. Pohodlné koženkové náušníky jsou vhodné pro celodenní nošení a dobíjecí baterie s výdrží až 30 hodin. Kvalitní komunikaci zajišťuje mikrofon s technologií aktivního potlačení šumu (ANC) a světelný indikátor hovoru busylight. Špičkový zvuk v HD kvalitě a potlačení okolního šumu (ANC) zaručuje pohodlnou komunikaci ve všech prostředích. Jabra Evolve 75 MS Stereo je kompatibilní se všemi softwarovými telefony a webovými klienty.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Jabra Evolve 75 MS Stereo

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Jabra Evolve 75 MS Stereo“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka Jabra Evolve 75 MS StereoJabra Evolve 75 MS Stereo
4 890,00 
Přejít nahoru