Domů > Bezdrátová sluchátka > Jabra Evolve2 65 MS Stereo USB-C Stand Black

Jabra Evolve2 65 MS Stereo USB-C Stand Black

Bezdrátové sluchátky Jabra Evolve2 65 MS Stereo USB-C Stand Black jsou navrženy pro vysokou produktivitu. S podporou připojení až dvou zařízení současně, výkonnými měniči, pasivní izolací okolního hluku a výdrží baterie až 37 hodin nabízí flexibilní řešení do hlučných kanceláří. Certifikace Microsoft Teams zajišťuje bezproblémovou spolupráci.

5 990,00 

Popis

Bezdrátová sluchátka Jabra Evolve2 65 MS Stereo USB-C Stand Black jsou profesionální náhlavní souprava navržena pro vysokou produktivitu. Design a kvalitní zpracování poskytují maximální pohodlí a komfort. Sluchátka jsou vhodná do hlučných kanceláří, kde je možno připojit až dva zařízení současně. Výkonné měniče s podporou přenosu signálu až na vzdálenost 30 metrů, tři mikrofony, digitální čipová sada a nejnovější technologie zpracování signálu zaručují špičkový zvukový výkon a křišťálovou čistotu hovorů. Ergonomické náušníky z měkké paměťové pěny a pasivní izolace okolního hluku zajišťují dokonalý poslech.

Komfortní používání zajišťuje dobíjecí baterie s výdrží až 37 hodin. Pro její nabíjení slouží praktický dobíjecí stojánek ve stylovém černém provedení a funkce rychlého nabíjení, kdy po 15 minutách v nabíječce získáte dostatek energie pro 8 hodin hovorů. LED indikátor hovoru BusyLight vám zajistí lepší koncentraci na práci. Pokud přijmete hovor, automaticky se rozsvítí červené světlo a vaši kolegové budou vědět, že si nepřejete být vyrušováni. K bezdrátovým sluchátkům je také přibalen adaptér Jabra Link 380c BT a mobilní aplikace Jabra Sound+ (Android, iOS). Jabra Evolve2 65 MS Stereo USB-C Stand Black je navíc opatřena MS certifikací.

Bezdrátová sluchátka Jabra Evolve2 65 MS Stereo USB-C Stand Black vám poskytnou špičkový zvukový výkon, křišťálovou čistotu hovorů a vylepšený LED indikátor BusyLight. Flexibilní řešení do hlučných kanceláří a výdrž až 37 hodin vám zajistí, že využijete všechny jejich výhody bez nutnosti častého dobíjení.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Jabra Evolve2 65 MS Stereo USB-C Stand Black

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Jabra Evolve2 65 MS Stereo USB-C Stand Black“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka Jabra Evolve2 65 MS Stereo USB-C Stand BlackJabra Evolve2 65 MS Stereo USB-C Stand Black
5 990,00 
Přejít nahoru