Domů > Bezdrátová sluchátka > Jabra Evolve2 65 MS Mono USB-A Black

Jabra Evolve2 65 MS Mono USB-A Black

Bezdrátová sluchátka Jabra Evolve2 65 MS Mono USB-A Black jsou moderním řešením pro vysokou produktivitu. Nabízí špičkový zvukový výkon, tři mikrofony, digitální čipovou sadu, ergonomický náušník z měkké paměťové pěny a další funkce pro kvalitní poslech hudby a konverzaci.

4 699,00 

Popis

Bezdrátová sluchátka Jabra Evolve2 65 MS Mono USB-A Black jsou špičkovým řešením pro profesionální použití. Přinášejí svobodu poslechu díky bezdrátovému přenosu signálu, kvalitní izolaci okolního hluku a dalším užitečným funkcím. Sluchátka mají stylový černý design s precizním zpracováním. Ergonomický náušník je vyroben z měkké paměťové pěny, takže je pohodlné je nosit i při delším používání.

Sluchátka Jabra Evolve2 65 MS Mono jsou vybavena třemi mikrofony, digitální čipovou sadou a nejnovější technologií zpracování signálu pro kvalitní přenos hlasu i v hlučném prostředí. Jsou certifikována pro software Microsoft Teams. Výkonný 40mm měnič s moderní čipovou sadou poskytuje špičkový zvukový výkon a citlivý sklopný mikrofon s funkcí potlačení okolního hluku zajišťuje kvalitní přenos hlasu. Pasivní izolace okolního hluku eliminuje hluk z okolí a přispívá k efektivní práci. Bezdrátové rozhraní Bluetooth 5.0 s dosahem až 30 metrů a možnosti připojení až 2 zařízení současně uspokojí i náročné uživatele.

Sluchátka Jabra Evolve2 65 MS Mono USB-A Black nabízí výdrž baterie až 37 hodin a funkci rychlého nabíjení. LED indikace hovoru BusyLight pomáhá uživatelům koncentrovat se na práci. Sluchátka jsou kompatibilní s aplikací Jabra Sound+ (Android, iOS). Nabízejí špičkový zvukový výkon a křišťálovou čistotu hovorů. Jsou flexibilním řešením pro hlučné kanceláře a moderním způsobem, jak dosáhnout vysoké produktivity.

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Jabra Evolve2 65 MS Mono USB-A Black“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka Jabra Evolve2 65 MS Mono USB-A BlackJabra Evolve2 65 MS Mono USB-A Black
4 699,00 
Přejít nahoru