Domů > Bezdrátová sluchátka > DM.LIFE Free Loop 1 white

DM.LIFE Free Loop 1 white

Užívejte si bezdrátová sluchátka DM.LIFE Free Loop 1 white, která jsou kompatibilní s Apple AirPods 2019. Náhradní sluchátko má stejné vlastnosti jako to původní a je snadno nastavitelné. Poslouchejte hudbu a telefonujte s nejlepší možnou kvalitou.

319,00 

Popis

DM.LIFE Free Loop 1 white jsou bezdrátová sluchátka, která přináší poslechový zážitek na novou úroveň. Jsou navržena, aby vás dostala do centra dění, kde můžete relaxovat a užívat si svou oblíbenou hudbu pohodlně a bez omezení. Sluchátka DM.LIFE Free Loop 1 white vám poskytují pohodlný a bezdrátový zvuk s maximálním komfortem.

Design a konstrukce těchto sluchátek je moderní a elegantní. Křivky sluchátek jsou navrženy tak, aby byly pohodlné a pohodlně se vešly do vašeho ucha. Sluchátka jsou vyrobena z lehkého, ale odolného materiálu, který se velmi dobře nosí. Sluchátka DM.LIFE Free Loop 1 white jsou dostupná v bílé barvě.

Kvalita zvuku je skvělá. Sluchátka DM.LIFE Free Loop 1 white jsou vybavena moderní technologií, která poskytuje skvělý a čistý zvuk s jasnými výškami, středy a basy. Sluchátka jsou také vybavena integrovaným mikrofonem pro skvělou kvalitu hovorů.

Díky bezdrátovému připojení Bluetooth 5.0 můžete sluchátka DM.LIFE Free Loop 1 white spárovat se svým zařízením a užívat si bezdrátový poslech hudby po dobu až 5 hodin. Díky voděodolnému designu můžete sluchátka používat i během intenzivního tréninku nebo venkovních aktivit. Sluchátka jsou dodávána s nabíjecím pouzdrem, které vám umožní nabíjet je až 3krát, čímž získáte dalších 15 hodin poslechu.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek DM.LIFE Free Loop 1 white

  • Bezdrátové
  • Vydrží 5 hodin při poslechu hudby nebo 3 hodiny při telefonování
  • Integrovaný mikrofon
  • Snadné spárování
  • Náhradní sluchátko pro Apple AirPods 2019 do levého ucha

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „DM.LIFE Free Loop 1 white“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka DM.LIFE Free Loop 1 whiteDM.LIFE Free Loop 1 white
319,00 
Přejít nahoru