Domů > Bezdrátová sluchátka > Soundpeats TrueAir2-White

Soundpeats TrueAir2-White

Bezdrátová sluchátka Soundpeats TrueAir2 White: Kompaktní design s voděodolností IPX4 a výdrží až 25 hodin, Bluetooth 5.2 a duálním mikrofonem s technologií potlačení šumu. Ideální pro cestování, sport a outdoorové aktivity.

599,00 

Popis

Soundpeats TrueAir2 White jsou moderní bezdrátová sluchátka, která vás okamžitě zaujmou svým kompaktním designem a skvělým zpracováním. Potěší vás také jejich bleskové párovaní se zvoleným Bluetooth zařízením a voděodolností s certifikací IPX4. Díky tomu jsou skvělým společníkem pro outdoorové aktivity, sport nebo cestování.

Soundpeats TrueAir2 White jsou vybaveny nejmodernějším čipsetem Qualcomm QCC3040 a technologií Bluetooth 5.2. Přináší tak vylepšení ve všech směrech, zejména ve stabilnosti připojení, která je o 75 % lepší než u předchozí generace. Sluchátka mají dosah bezdrátového připojení až 10 metrů. Použitím kodeku AptX od Qualcommu je zaručena kvalitní reprodukce zvuku. Každé sluchátko je navíc vybaveno duálním mikrofonem s vylepšenou technologií potlačení šumu, což je ideální pro telefonování, video konference nebo online kurzy.

Soundpeats TrueAir2 White jsou dodávány s pouzdrem pro nabíjení, které zvládne nabít sluchátka několikrát za sebou. Díky svým kompaktním rozměrům, můžete sluchátka mít stále při sobě. Sluchátka nabízejí výdrž až 5 hodin na jedno nabití a pouzdro poskytne energii na dalších 4 dobití. Celkem tak můžete sluchátka využívat nepřetržitě až 25 hodin. Navíc je můžete ovládat jemným dotykem na vyznačeném logu, což snižuje nepohodlí oproti silnému mačkání mechanických tlačítek.

Bezdrátová sluchátka Soundpeats TrueAir2 White jsou moderním řešením pro ty, kteří hledají kvalitní zvuk a výdrž v kompaktním balení. Jsou ideální pro outdoorové aktivity nebo cestování. Přináší vylepšení ve všech směrech díky nejmodernějšímu čipsetu, technologii Bluetooth 5.2 a duálnímu mikrofonu s vylepšenou technologií potlačení šumu. Díky pouzdru na nabíjení můžete sluchátka mít stále při sobě a díky výdrži až 25 hodin nepřetržitého poslechu se stanou vaším nepostradatelným společníkem.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Soundpeats TrueAir2 White

  • Atraktivní design
  • Kompaktní zpracování
  • Bleskové párovaní se zvoleným Bluetooth zařízením
  • Voděodolnost s certifikací IPX4
  • Bluetooth 5.2
  • Výdrž až 25 hodin
  • Kompaktní design pro cestování
  • Kvalitní chipset a duální mikrofon
  • Technologie potlačení šumu

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Soundpeats TrueAir2-White“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka Soundpeats TrueAir2-WhiteSoundpeats TrueAir2-White
599,00 
Přejít nahoru