Domů > Bezdrátová sluchátka > Soundpeats Sonic

Soundpeats Sonic

Sluchátka Soundpeats Sonic přináší prémiový zvuk s křišťálově čistými detaily. Díky Bluetooth 5.2 a voděodolnosti IPX5 jsou sluchátka stabilní a odolná, až 35 hodin poslechu zaručí nekonečný zážitek z hudby.

999,00 

Popis

Soundpeats Sonic jsou bezdrátová sluchátka, která vám umožní prožít dlouhé hodiny poslechu hudby nebo podcastů ve vynikající kvalitě. Tyto sluchátka jsou navržena tak, abyste si mohli užít křišťálově čisté detaily v každém tónu vaší oblíbené hudby. Soundpeats Sonic vám přináší prémiový zvuk, díky kterému budou vaše playlisty a telefonáty perfektně vyvážené.

Když už mluvíme o designu, sluchátka jsou navržena ve tvaru, který se přizpůsobí vašim uším a zároveň zůstanou v místě, ať se děje cokoli. Díky odolnosti vůči vodě dle standardu IPX5 se nemusíte bát poškození vlivem potu nebo deště.

Soundpeats Sonic je vybaven nejnovějším Bluetooth čipem s verzí 5.2, který zaručuje stabilní a bezproblémový přenos. Kvalitu zvuku zajišťují měniče o průměru 6 mm a kodek AptX od Qualcommu. Navíc se můžete těšit na až 35 hodin poslechu, nebo 150 hodin v režimu standby. Sluchátka mají také dotykové ovládání, pomocí kterého můžete ovládat hudbu a přijímat hovory.

Soundpeats Sonic jsou bezdrátová sluchátka s moderním designem a kvalitním zvukem. Díky odolnosti vůči vodě, stabilnímu bezdrátovému přenosu a až 35 hodinám poslechu jsou to ty pravá sluchátka pro každého, kdo touží po bezkonkurenčním zážitku při poslechu hudby.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Soundpeats Sonic

  • Bezdrátové sluchátka s Bluetooth 5.2
  • Až 35 hodin poslechu, 150 hodin v režimu standby
  • Voděodolnost IPX5
  • Dobře promyšlený tvar pro upevnění v uších
  • Stabilní bezdrátový přenos
  • Kvalitní čistý zvuk díky měničům o průměru 6 mm
  • Integrované dotykové ovládání

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Soundpeats Sonic“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka Soundpeats SonicSoundpeats Sonic
999,00 
Přejít nahoru