Domů > Bezdrátová sluchátka > Skullcandy SESH ANC true wireless In-Ear

Skullcandy SESH ANC true wireless In-Ear

Bezdrátová sluchátka Skullcandy SESH ANC true wireless In-Ear vám poskytnou kvalitní poslech s dlouhou výdrží až 32/46 hodin s aktivním potlačením hluku. Technologie ANC s 4 mikrofony a krytí IP55 odolností vám zaručí nejen pohodlné nošení, ale i bezstarostný sport a přehrávání ve všech podmínkách. Přidejte k tomu pokročilé nastavení v aplikaci Skullcandy a inteligentní mikrofon Clear Voice pro čisté hovory a máte tu jedny z nejlepších bezdrátových sluchátek.

1 889,00 

Popis

Skullcandy SESH ANC true wireless In-Ear jsou moderní bezdrátová sluchátka s pokročilým aktivním potlačením hluku (ANC), která vám nabídnou kvalitní poslech po dobu až 32 hodin. Díky 4 zabudovaným mikrofonům sluchátka potlačí hluk v celém rozsahu zvuků. Sluchátka jsou odolná vůči potu, vodě a prachu díky certifikované odolnosti IP55. Skullcandy SESH mají skvělou výdrž na baterii, samotné špunty vydrží se zapnutým ANC až 6 hodin a s nabíjecím pouzdrem až 26/37 hodin. Díky Rapid Charge funkci získáte již po 10 minutách nabíjení energii pro 2 hodiny přehrávání.

K dalším vlastnostem sluchátek patří 12mm měniče s frekvenčním rozsahem 20-20000 Hz, inteligentní mikrofon Clear Voice pro izolaci hlasu mluvčího a redukci šumu v pozadí a intuitivní ovládání pomocí dotykových ploch. V aplikaci Skullcandy provedete pokročilá nastavení – ekvalizéry, možnosti ANC, ovládací prvky aj. Navíc se v aplikaci dostanete i k bezplatné aplikaci Tile, kterou využijete tehdy, když budete chtít sluchátka Skullcandy SESH najít a nevíte, kde jsou.

Vyberte si bezdrátová sluchátka Skullcandy SESH ANC true wireless In-Ear a užijte si křišťálově čistý poslech s nejmodernějšími technologiemi a funkcemi. Sluchátka vám nabídnou kvalitní poslech až po dobu 32 hodin se zapnutým aktivním potlačením hluku, odolnost vůči potu, vodě i prachu a intuitivní ovládání pomocí dotykových ploch.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Skullcandy SESH ANC true wireless In-Ear

  • True Wireless špunty s pokročilým ANC
  • Kvalitní poslech až po dobu 32 hodin se zapnutým aktivním potlačením hluku
  • Výdrž sluchátek až 6 hodin s ANC a až 9 hodin bez ANC
  • Nabíjecí pouzdro poskytne dalších 26/37 hodin
  • Funkce Rapid Charge doplní po 10 minutách nabíjení energii pro 2 hodiny přehrávání
  • Certifikovaná odolnost IP55
  • Inteligentní mikrofon Clear Voice
  • Intuitivní ovládání pomocí dotykových ploch
  • Pokročilá nastavení v aplikaci Skullcandy

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Skullcandy SESH ANC true wireless In-Ear“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka Skullcandy SESH ANC true wireless In-EarSkullcandy SESH ANC true wireless In-Ear
1 889,00 
Přejít nahoru