Domů > Bezdrátová sluchátka > Skullcandy RIFF wireless 2 On-Ear

Skullcandy RIFF wireless 2 On-Ear

Poznejte svobodu při poslechu hudby, hrách nebo sledování filmů s bezdrátovými sluchátky Skullcandy RIFF Wireless 2 On-Ear. Aktivace herního režimu, přepnutí ekvalizérů a další nastavení provedete v doprovodné aplikaci a výdrž baterie na jedno nabití je až 34 hodin.

1 449,00 

Popis

Skullcandy RIFF wireless 2 On-Ear jsou bezdrátová náhlavní sluchátka, která vám umožní poslouchat oblíbenou hudbu, hrát hry a sledovat filmy bez omezení. Připojení k vašim zařízením je možné prostřednictvím technologie Bluetooth 5.2, přičemž podporuje i vícebodové párování, takže můžete být současně připojeni k dvěma zařízením. Pokud se rozhodnete pro kabelové připojení, můžete použít dodávaný AUX kabel.

Skullcandy RIFF jsou velmi komfortní a lehká sluchátka, která jsou vybavena velkými náušníky, které vám zajistí pohodlí při poslechu hudby. Na náušníku navíc najdete i ovládací prvky pro nejběžnější funkce. Sluchátka jsou vybavena 40mm měniči s frekvenčním rozsahem 20-20000 Hz. Díky baterii s výdrží až 34 hodin na jedno nabití se nemusíte bát, že by vám mohla dojít baterie a pokud přeci jen dojde, můžete využít podporu rychlého nabíjení, kdy 10 minut nabíjení vám poskytne 4 hodiny poslechu.

Pro doladění zvuku můžete využít doprovodnou aplikaci Skullcandy, ve které si můžete nastavit přednastavené nebo vlastní ekvalizéry pro hudbu, filmy a podcasty. Dále si v ní můžete nastavit nízkou latenci pro herní režim a pokud zapomenete, kam jste sluchátka odložili, můžete je snadno prozvonit z aplikace Tile.

Skullcandy RIFF wireless 2 On-Ear jsou skvělá bezdrátová sluchátka, která vám poskytnou pohodlný poslech oblíbené hudby, hraní her či sledování filmů. Mají dlouhou výdrž baterie až 34 hodin na jedno nabití, podporu rychlého nabíjení a možnost zavolání na sluchátka pomocí aplikace Tile.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Skullcandy RIFF wireless 2 On-Ear

  • Bezdrátové připojení přes Bluetooth s podporou vícebodového párování
  • Výdrž baterie až 34 hodin
  • Podpora rychlého nabíjení; 10 minut = 4 hodiny poslechu
  • Ovládání základních funkcí na náušníku
  • Velké náušníky zajišťující komfort při poslechu
  • Aktivace herního režimu, přepnutí ekvalizérů a další provedení v doprovodné aplikaci
  • Možnost zavolání na sluchátka pomocí aplikace Tile

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Skullcandy RIFF wireless 2 On-Ear“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka Skullcandy RIFF wireless 2 On-EarSkullcandy RIFF wireless 2 On-Ear
1 449,00 
Přejít nahoru