Domů > Bezdrátová sluchátka > Shokz OpenRun PRO mini Bluetooth sluchátka před uši, černá

Shokz OpenRun PRO mini Bluetooth sluchátka před uši, černá

Připojte se k světu bezdrátových sluchátek Shokz OpenRun PRO Mini Bluetooth s technologií Bone Conduction. Vychutnejte si čistý zvuk s basy a odolným titanovým rámem pro pohodlné nošení. Voděodolný design s IP55 a duálním mikrofonem s potlačením šumu vám zajistí pohodlný poslech až po dobu 10 hodin.

4 739,00 

Popis

Shokz OpenRun PRO mini Bluetooth sluchátka před uši, černá jsou prémiová sluchátka pro sportovní nadšence s pokročilou technologií Bone Conduction od společnosti Shokz. Díky technologii TurboPitch si užijete skvěle znějící basy a čistý zvuk středního až vysokofrekvenčního pásma. Sluchátka jsou navíc vybavena odolným titanovým rámem pro pohodlné nošení a voděodolným designem s krytím IP55, takže se nemusíte bát ani náročného tréninku nebo nepřízně počasí. Na jediné nabití vám sluchátka vydrží přehrávat hudbu až 10 hodin.

Design sluchátek je vysoce komfortní a s čelenkou o 21 mm kratší než u standardního modelu je vhodný i pro menší velikosti hlavy. Uši zůstávají odhalené, takže budete mít lepší přehled o dění okolo vás. Sluchátka jsou vybavena magnetickým nabíjecím kabelem a detektorem vlhkosti pro bezpečné nabíjení.

Kvalita zvuku je zajištěna technologií Bone Conduction, která přenáší zvuk přímo do uší, aniž by byly uši přímo obklopeny sluchátky. Technologie TurboPitch zase vylepšuje znění hlubokých tónů, takže si můžete vychutnat kvalitní zvuk bez ohledu na to, jak intenzivně trénujete. Sluchátka se navíc mohou pochlubit duálním mikrofonem s potlačením šumu pro volání.

Funkce sluchátek Shokz OpenRun PRO Mini zahrnují bezdrátovou technologii Bluetooth 5.1 s podporou profilů A2DP, AVRCP, HSP, HFP a dosah signálu až 10 metrů. Obsah balení sluchátek zahrnuje sluchátka, magnetický nabíjecí kabel a pouzdro.

Bezdrátová sluchátka Shokz OpenRun PRO Mini jsou ideální pro sportovní nadšence, kteří hledají pohodlná sluchátka s technologií Bone Conduction a kvalitním zvukem. Vychutnejte si skvělé basy a čistý zvuk středního až vysokofrekvenčního pásma bez ohledu na intenzitu tréninku. Sluchátka vám na jedno nabití vydrží hudbu a hovory až po dobu 10 hodin.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Shokz OpenRun PRO mini Bluetooth sluchátka před uši, černá

 • Technologie Bone Conduction (kostní vedení) pro přenos zvuku
 • Technologie ShokzTurboPitch pro vylepšení znění hlubokých tónů
 • Duální mikrofon s potlačením šumu
 • Titanový rám pro pohodlné a bezpečné nošení
 • Voděodolné provedení se stupněm krytí IP55
 • Bezdrátová technologie Bluetooth 5.1
 • Dosah Bluetooth signálu až 10 metrů
 • 140mAh baterie umožní nepřetržité přehrávání a hovory až po dobu 10 hodin
 • Podpora rychlého nabíjení
 • Detektor vlhkosti pro bezpečné nabíjení
 • Nabíjení prostřednictvím magnetické indukce

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Shokz OpenRun PRO mini Bluetooth sluchátka před uši, černá“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka Shokz OpenRun PRO mini Bluetooth sluchátka před ušiShokz OpenRun PRO mini Bluetooth sluchátka před uši, černá
4 739,00 
Přejít nahoru