Domů > Bezdrátová sluchátka > Shokz OpenRun, černá

Shokz OpenRun, černá

Bezdrátová sluchátka Shokz OpenRun s funkcí rychlého nabíjení a certifikací IP67 nabízejí pohodlí při dlouhém nošení, dlouhou výdrž až 8 hodin, technologii Bluetooth 5.1 pro čistý a stabilní přenos zvuku až na vzdálenost 10 metrů a magnetický nabíjecí kabel s kapsičkou pro pohodlnou přepravu.

3 499,00 

Popis

Bezdrátová sluchátka Shokz OpenRun, černá jsou vysoce kvalitní bezdrátová sluchátka, která se vyznačují propracovaným designem a špičkovými technologiemi. Jejich jedinečné zpracování poskytuje maximální pohodlí při dlouhém nošení a ochrana s certifikací IP67 je zárukou vysoké odolnosti proti vodě. Sluchátka Shokz OpenRun mají výdrž baterie až 8 hodin a navíc můžete využít i funkci rychlého nabíjení. Při poslechu oblíbené hudby s nimi budete mít k dispozici kvalitní zvuk, díky technologii Bluetooth 5.1 až na vzdálenost 10 metrů. Balení obsahuje kapsičku pro pohodlnou přepravu a magnetický nabíjecí kabel.

Design a konstrukce bezdrátových sluchátek Shokz OpenRun je propracované a zajišťuje pohodlí při dlouhém nošení. Sluchátka jsou dodávána v černé barvě a poskytují vysokou ochranu proti vodě s certifikací IP67.

Kvalita zvuku je zajištěna technologií Bluetooth 5.1, která poskytuje čistý a stabilní zvukový přenos. Díky technologii Shokz PremiumPitch 2.0+ si vychutnáte každý tón vašich oblíbených skladeb ve špičkové kvalitě.

Další vlastnosti a funkce bezdrátových sluchátek Shokz OpenRun zahrnují dlouhou výdrž až 8 hodin na jedno nabití a funkci rychlého nabíjení. Během pouhých 10 minut nabíjení poskytnou sluchátka dostatek energie pro až 90 minut poslechu. Na těle sluchátek jsou umístěny ovládací prvky pro jednoduchou změnu hlasitosti, přepínání skladeb a další nastavení.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Shokz OpenRun, černá

  • Kvalitní bezdrátová sluchátka s propracovaným designem a špičkovými technologiemi
  • Maximální pohodlí při dlouhém nošení
  • Certifikace IP67 pro vysokou odolnost proti vodě
  • Výdrž baterie až 8 hodin a funkce rychlého nabíjení
  • Technologie Bluetooth 5.1 pro čistý a stabilní přenos zvuku na vzdálenost až 10 metrů
  • Magnetický nabíjecí kabel a kapsička pro pohodlnou přepravu

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Shokz OpenRun, černá“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka Shokz OpenRunShokz OpenRun, černá
3 499,00 
Přejít nahoru