Domů > Bezdrátová sluchátka > Shokz OpenMove, růžová

Shokz OpenMove, růžová

Užívejte si perfektní zážitek z poslechu vaší oblíbené hudby i při sportu s bezdrátovými sluchátky Shokz OpenMove v růžové barvě. Propracovaná konstrukce zajistí pohodlí při dlouhém nošení a ochrana s certifikací IP55 chrání před vodou a prachem. Technologie Bluetooth 5.1 poskytuje čistý a stabilní přenos zvuku až na vzdálenost 10 metrů.

1 899,00 

Popis

Bezdrátová sluchátka Shokz OpenMove, růžová jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí užít si perfektní zážitek z poslechu oblíbené hudby i při sportu. Tyto kvalitní bezdrátová sluchátka se vyznačují propracovaným designem a špičkovými technologiemi. Sluchátka mají jedinečné zpracování, které zajišťuje maximální pohodlí při dlouhém nošení a technologie Bone conduction vám přenese zvuk přímo do vnitřního ucha. Ochrana s certifikací IP55 je zárukou odolnosti proti vodě a prachu.

Klíčové vlastnosti těchto bezdrátových sluchátek jsou: dlouhá výdrž baterie až 6 hodin, technologie Bluetooth 5.1 pro čistý a stabilní přenos zvuku na vzdálenost až 10 metrů, možnost párování se dvěma zařízeními, duální mikrofon s funkcí potlačení okolního hluku a nabíjení za pomoci USB-C konektoru. Sluchátka Shokz OpenMove poskytují vysoký stupeň ochrany s certifikací IP55, která spolehlivě chrání před potem a prachem. Při poslechu oblíbené hudby s těmito bezdrátovými sluchátky si užijete dlouhou výdrž až 6 hodin na jedno nabití a plného nabití docílíte již za dvě hodiny na USB-C nabíječce. Tělo bezdrátových sluchátek Shokz OpenMove je osazeno ovládacími prvky pro jednoduchou změnu hlasitosti, přepínání skladeb a další nastavení.

Bezdrátová sluchátka Shokz OpenMove disponují jedinečnou konstrukcí, která zajišťuje kvalitní zvukový přenos a pohodlí při dlouhém použití. Díky moderní technologii Shokz PremiumPitch 2.0+ si můžete vychutnávat každý tón vaší oblíbené hudby ve špičkové kvalitě. Součástí balení bezdrátových sluchátek Shokz OpenMove je nabíjecí kabel a praktický obal pro jednoduchou a bezpečnou přepravu.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Shokz OpenMove, růžová

  • Technologie Bone conduction pro perfektní hudební zážitek
  • Propracovaná konstrukce zajistí pohodlí při dlouhém nošení
  • Ochrana s certifikací IP55 zajistí ochranu proti vodě a prachu
  • Dlouhá výdrž bezdrátových sluchátek Shokz OpenMove až 6 hodin
  • Technologie Bluetooth 5.1 pro čistý a stabilní přenos zvuku
  • Možnost párování se dvěma zařízeními
  • Duální mikrofon s funkcí potlačení okolního hluku
  • Bezdrátová sluchátka Shokz OpenMove se nabíjejí za pomoci USB-C konektoru
  • Plného nabití docílíte za 2 hodiny
  • Technologie Shokz PremiumPitch 2.0+ pro špičkovou kvalitu zvuku

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Shokz OpenMove, růžová“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka Shokz OpenMoveShokz OpenMove, růžová
1 899,00 
Přejít nahoru