Domů > Bezdrátová sluchátka > Sennheiser MOMENTUM True wireless 3 grafit

Sennheiser MOMENTUM True wireless 3 grafit

Vychutnejte si nejlepší zvuk s bezdrátovými sluchátky Sennheiser MOMENTUM True wireless 3 grafit. Aktivní adaptivní potlačení hluku, 7mm TrueResponse reproduktor, podpora Apple Siri i Google Assistant hlasového ovládání a bezdrátový přenos díky aptX, aptX Adaptive, AAC i SBC kodekům. Výdrž až 28 hodin na jedno nabití.

5 259,00 

Popis

Bezdrátová sluchátka Sennheiser MOMENTUM True wireless 3 grafit

Sennheiser MOMENTUM True wireless 3 grafit jsou bezdrátová sluchátka, která poskytují vynikající zvukovou kvalitu a funkce, které usnadňují každodenní život. Design sluchátek je kompaktní a jedinečný a nabízí okamžitý komfort. Sluchátka mají výdrž až 28 hodin na jedno nabití a desetiminutové nabití zvýší výdrž až na 90 minut.

Sennheiser MOMENTUM True wireless 3 grafit podporují širokou škálu kodeků, včetně SBC, AAC a unikátního kodeku aptX Adaptive, který umožňuje přehrávat hudbu ve vysokém rozlišení. Uživatelé mohou vylepšit zvuk díky ekvalizéru v aplikaci Sennheiser Smart Control. Sluchátka také poskytují novou generaci aktivního adaptivního potlačení hluku, díky kterému se uživatelům podaří vytvořit oázu klidu a ticha téměř kdekoli. Pro komunikaci s okolím není nutné vytahovat sluchátka z uší. Díky 7mm TrueResponse reproduktoru a Beamforming mikrofonům pro čisté handsfree hovory jsou Sennheiser MOMENTUM True wireless 3 grafit skvělou volbou pro ty, kteří mají rádi kvalitní zvuk a chtějí si udržovat soukromí a požitek z poslechu. K dispozici je také podpora Apple Siri i Google Assistant hlasového ovládání a bezdrátový přenos díky aptX, aptX Adaptive, AAC i SBC kodekům.

Bezdrátová sluchátka Sennheiser MOMENTUM True wireless 3 grafit jsou perfektní volbou pro ty, kteří hledají sluchátka, která poskytnou nejen vynikající zvukovou kvalitu, ale také umožní udržet si soukromí a požitek z poslechu. Klíčové vlastnosti sluchátek zahrnují 7mm TrueResponse reproduktor, aktivní adaptivní potlačení hluku (ANC), Beamforming mikrofony pro čisté handsfree hovory, mobilní aplikaci Sennheiser Smart Control, podporu Apple Siri i Google Assistant hlasového ovládání a bezdrátový přenos díky aptX, aptX Adaptive, AAC i SBC kodekům.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Sennheiser MOMENTUM True wireless 3 grafit

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Sennheiser MOMENTUM True wireless 3 grafit

  • Kompaktní design s jedinečným vzhledem
  • 7mm TrueResponse reproduktor
  • Aktivní adaptivní potlačení hluku (ANC)
  • Beamforming mikrofony pro čisté handsfree hovory
  • Mobilní aplikace Sennheiser Smart Control
  • Podpora Apple Siri i Google Assistant hlasového ovládání
  • Bezdrátový přenos díky aptX, aptX Adaptive, AAC i SBC kodekům
  • Výdrž až 28 hodin na jedno nabití
  • Desetiminutové nabití zvýší výdrž až na 90 minut

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Sennheiser MOMENTUM True wireless 3 grafit“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka Sennheiser MOMENTUM True wireless 3 grafitSennheiser MOMENTUM True wireless 3 grafit
5 259,00 
Přejít nahoru