Domů > Bezdrátová sluchátka > Saramonic SR-BH900

Saramonic SR-BH900

Bezdrátová sluchátka Saramonic SR-BH900 s mikrofonem poskytují profesionální zvuk a křišťálově čisté hovory. Díky technologii 4Mic, duálním mikrofonům s detekcí šumu a volitelnému režimu ANC pro aktivní potlačení okolního zvuku, si můžete užívat hudby po celý den. Kompatibilní s hlasovými asistenty a s Bluetooth 5.0.

4 093,00 

Popis

Bezdrátová sluchátka Saramonic SR-BH900-B s mikrofonem jsou ideální pro každoroční cestovatele, studenty, profesionály i pro zábavu. Kombinují moderní design a špičkové technologie. Bezdrátová sluchátka Saramonic SR-BH900-B s mikrofonem mají dobrou výdrž baterie až 41 hodin, jsou kompatibilní s hlasovými asistenty a podporují kodeky aptX, SBC a AAC.

Design a konstrukce sluchátek jsou velmi kompaktní a lehké. Vybavené jsou duální mikrofony s potlačením šumu, takže zachytí čistý zvuk a filtrují nežádoucí šum. Ovládat je můžete dotykem pomocí rozsáhlého touchpadu na boční straně sluchátek. Díky tomu můžete snadno ovládat hudbu i hovory.

Kvalita zvuku je skvělá. Sluchátka mají frekvenční rozsah 20 Hz až 20 kHz a volitelný režim ANC pro aktivní potlačení okolního zvuku. Umožňují připojení k více zařízením současně, takže můžete přepínat mezi hovory, videokonferencemi, poslechem hudby bez nutnosti odpojovat a připojovat. Balení sluchátek obsahuje také přepravní pouzdro, 60cm napájecí kabel USB–C na USB–A, 4,5mm audio kabel o délce 1 m, adaptér do letadla a manuál.

Bezdrátová sluchátka Saramonic SR-BH900-B s mikrofonem jsou skvělou volbou pro každého, kdo hledá kvalitu zvuku a pohodlí při poslechu hudby po celý den. Jejich moderní design a funkce vám poskytnou skvělý zážitek.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Saramonic SR-BH900

  • Technologie Bluetooth 5.0
  • Kompatibilní s hlasovými asistenty
  • Celková doba přehrávání až 41 hodin
  • Duální mikrofony s detekcí šumu
  • Volitelný režim ANC pro aktivní potlačení okolního zvuku
  • Frekvenční rozsah 20 Hz až 20 kHz
  • V balení přepravní pouzdro, napájecí kabel, audio kabel, adaptér do letadla a manuál

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Saramonic SR-BH900“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka Saramonic SR-BH900Saramonic SR-BH900
4 093,00 
Přejít nahoru