Domů > Bezdrátová sluchátka > Samsung Galaxy Buds2 Pro bílá

Samsung Galaxy Buds2 Pro bílá

Vychutnejte si pohodlí bezdrátových sluchátek Samsung Galaxy Buds2 Pro s nekompromisní kvalitou zvuku. Aktivní potlačení hluku s třemi mikrofony a technologie Dolby Atmos s 360° audio vám nabídnou úžasný poslech. Připojení k více zařízením je jednoduché, odolnost IPX7 zase zajišťuje bezproblémový poslech i za nepříznivého počasí.

4 990,00 

Popis

Samsung Galaxy Buds2 Pro bílá jsou bezdrátová sluchátka, která vám přináší nekompromisní kvalitu zvuku. Díky vylepšenému kodeku Samsung Seamless a 24bitové kvalitě se skladby jakéhokoliv žánru začnou znít přesně tak, jak mají. Sluchátka Samsung Galaxy Buds2 Pro mají chytré a účinné potlačení hluku díky třem mikrofonům s vysokým poměrem odstupu signálu od šumu. Součástí je i detekce hlasu, která pozastaví potlačení hluku a aktivuje ambientní režim.

Samsung Buds2 Pro vám také nabídnou neskutečný zážitek z poslechu. Jsou vybavena technologií Dolby Atmos a až 7.1kanálovým zvukem, a navíc mají i Dolby Head Tracking, který realisticky upravuje směr reprodukce zvuku podle pohybu hlavy. Sluchátka jsou navíc plnohodnotnou součástí ekosystému Samsung a s vašimi zařízeními Galaxy se spárují pouhým klepnutím. Sluchátka Galaxy Buds2 Pro jsou také odolná vůči vodě a mají odolnost IPX7.

Bezdrátová sluchátka Samsung Buds2 Pro jsou o 15 % menší než předchozí generace, takže jsou ještě pohodlnější a lépe padnou do ucha. Díky integrovanému alarmu a notifikaci na displeji telefonu se navíc nemusíte bát, že je někde zapomenete. Sluchátka Samsung Galaxy Buds2 Pro vám poskytnou až 5 hodin přehrávání se zapnutým ANC a dalších až 18 hodin v nabíjecím pouzdru.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Samsung Galaxy Buds2 Pro bílá

  • Bezdrátový zvuk v nekompromisní kvalitě
  • Chytré a účinné potlačení hluku
  • 360° audio s podporou Dolby Atmos
  • Praktické párování s vícero zařízeními
  • Lokátor aplikace SmartThings Find
  • Menší a pohodlnější
  • Spolehlivá a odolná
  • Až 5 hodin přehrávání se zapnutým aktivním potlačením hluku

Výrobce

Samsung

Samsung

Samsung nabízí širokou škálu sluchátek, které jsou kompatibilní nejen s jejich mobilními telefony, ale i s jakýmikoliv jinými Android telefony či jinými zařízeními. Jejich sluchátka vynikají vysokou kvalitou zvuku, dlouhou výdrží baterie a hlavně elegantním a stylovým designem. Samsung přináší i inovativní funkce, jako je například rychlé dobíjení či snadná... Více informací o výrobci

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Samsung Galaxy Buds2 Pro bílá“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds2 Pro bíláSamsung Galaxy Buds2 Pro bílá
4 990,00 
Přejít nahoru