Domů > Bezdrátová sluchátka > Samsung Galaxy Buds Pro Silver

Samsung Galaxy Buds Pro Silver

Bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds Pro Silver: vychutnejte si naprosto fantastický zvuk s true wireless sluchátky od společnosti Samsung. Kromě ergonomického designu a potlačení okolního hluku, získáte i profesionální zvuk od AKG a zvukovou kompatibilitu se sérií Galaxy.

4 969,00 

Popis

Samsung Galaxy Buds Pro Silver jsou true wireless sluchátka, která přináší vysokou kvalitu zvuku a skvělý design. Ergonomický design se maximálně přizpůsobí uším a příjemně se nosí po dlouhé době. Sluchátka disponují funkcí potlačení okolního hluku, které odfiltruje až 99 % okolního šumu.

Kvalita zvuku je zaručena díky dvoupásmovým reproduktorům, čistým výškám a hlubokým basům. Vychutnejte si poslech oblíbených podcastů, audioknih a hudby v profesionálním studiovém zvuku od společnosti AKG. Zvuková kompatibilita sluchátek je navržena tak, aby si rozuměla i s ostatními zařízeními ze série Galaxy.

Funkce sluchátek jsou navrženy tak, aby poskytovaly co největší komfort. Vydrží s vypnutým ANC až 28 hodin (z toho 8 hodin sluchátka, 20 poskytne dobíjecí pouzdro). Sluchátka jsou navíc vybavena aplikací SmartThings, která umožňuje vyhledat zapomenuté pouzdro se sluchátky jedním pípnutím.

Samsung Galaxy Buds Pro Silver jsou sluchátka, která vám poskytnou naprosto fantastický zvuk kdekoli budete. Užívejte si poslech oblíbené hudby, podcastů nebo audioknih se sluchátky, které vás budou provázet po celý den.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Samsung Galaxy Buds Pro Silver

  • Ergonomický design
  • Potlačení okolního hluku
  • Až 99% odfiltrování okolního šumu
  • Dvoupásmové reproduktory
  • Čisté výšky a hluboké basy
  • Kompatibilita s ostatními zařízeními ze série Galaxy
  • Smart vyhledávání
  • Výdrž až 28 hodin

Výrobce

Samsung

Samsung

Samsung nabízí širokou škálu sluchátek, které jsou kompatibilní nejen s jejich mobilními telefony, ale i s jakýmikoliv jinými Android telefony či jinými zařízeními. Jejich sluchátka vynikají vysokou kvalitou zvuku, dlouhou výdrží baterie a hlavně elegantním a stylovým designem. Samsung přináší i inovativní funkce, jako je například rychlé dobíjení či snadná... Více informací o výrobci

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Samsung Galaxy Buds Pro Silver“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds Pro SilverSamsung Galaxy Buds Pro Silver
4 969,00 
Přejít nahoru