Domů > Bezdrátová sluchátka > Samsung Galaxy Buds Pro Black

Samsung Galaxy Buds Pro Black

Bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds Pro Black přináší fantastický zvuk a mnoho dalších výhod. Díky ergonomickému designu se sluchátka pohodlně nosí, navíc mají inteligentní ovládání potlačení okolního hluku a skvělý zvuk od společnosti AKG. Navíc je můžete spárovat s ostatními zařízeními Galaxy a využívat jejich dlouhou výdrž.

3 111,00 

Popis

Samsung Galaxy Buds Pro Black jsou bezdrátová sluchátka, která vám přinesou naprosto fantastický zvuk, ať už budete kdekoli. Příjemně se nosí díky svému ergonomickému designu, který se maximálně přizpůsobí vašim uším. Když se budete nacházet v hlučném prostředí, můžete si jednoduše nastavit potlačení okolního hluku poklepáním. Sluchátka Samsung Galaxy Buds Pro odfiltrují až 99 % okolního šumu.

Kvalitu zvuku sluchátek Samsung Galaxy Buds Pro Black zajišťují dvoupásmové reproduktory, které poskytují čisté výšky a hluboké basy. Kromě toho jsou navržena pro kompatibilitu se všemi zařízeními ze série Galaxy. Když se vám bude nacházet v telefonním hovoru, sluchátka se automaticky přepnou do vašeho smartphonu, abyste mohli komfortně telefonovat.

Kromě toho jsou sluchátka Samsung Galaxy Buds Pro Black vybavena i funkcí SmartThings, která vám pomůže najít zapomenuté pouzdro. Stačí jedno pípnutí a budete okamžitě vědět, kam jste je včera po tréninku položili. Vyhledávání funguje i v offline režimu. Sluchátka navíc vydrží s vypnutým ANC až 28 hodin, takže je budete mít vždy po ruce, když je budete potřebovat.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Samsung Galaxy Buds Pro Black

  • Ergonomický design
  • Potlačení okolního hluku
  • Až 99% odfiltrování okolního šumu
  • Dvoupásmové reproduktory
  • Čisté výšky a hluboké basy
  • Zvuková kompatibilita s Galaxy
  • Smart vyhledávání
  • Výdrž až 28 hodin

Výrobce

Samsung

Samsung

Samsung nabízí širokou škálu sluchátek, které jsou kompatibilní nejen s jejich mobilními telefony, ale i s jakýmikoliv jinými Android telefony či jinými zařízeními. Jejich sluchátka vynikají vysokou kvalitou zvuku, dlouhou výdrží baterie a hlavně elegantním a stylovým designem. Samsung přináší i inovativní funkce, jako je například rychlé dobíjení či snadná... Více informací o výrobci

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Samsung Galaxy Buds Pro Black“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds Pro BlackSamsung Galaxy Buds Pro Black
3 111,00 
Přejít nahoru