Domů > Bezdrátová sluchátka > QCY T1C White

QCY T1C White

Stylová bezdrátová sluchátka QCY T1C poskytují silné a křišťálově čisté audio měniče, dlouhou výdrž baterie, rychlé párování s telefonem i moderní technologii Bluetooth 5. Navíc se můžete těšit na pohodlné špunty a stylový bílý design.

349,00 

Popis

QCY T1C White jsou moderní bezdrátová sluchátka, která nabízí stylový bílý design a vysokou kvalitu zvuku. Užívejte si bezdrátovou svobodu a křišťálově čistý zvuk díky silným audio měničům o průměru 6 mm, které jsou k dispozici v nízké cenové relaci.

Pohodlné špunty QCY T1C White jsou navržené ergonomicky, takže si je můžete nasadit a nechat se unášet na vlnách hudby. S vestavěným mikrofonem je lze také použít jako handsfree.

Výkonná baterie v těchto sluchátkách vám poskytuje až 4 hodiny hudby na jedno nabití, a to ještě více zvýší vaši svobodu. K dobíjení sluchátek slouží jejich vlastní pouzdro s baterií, kde je k dispozici dalších 15 hodin poslechu. Navíc technologie Bluetooth 5.0 zajišťuje rychlé automatické párování s přehrávačem či telefonem.

QCY T1C White jsou moderní bezdrátová sluchátka, která poskytují stylový vzhled a vysokou kvalitu zvuku v nízké cenové relaci. S jejich ergonomickým designem a výkonnou baterií můžete poslouchat hudbu až 4 hodiny na jedno nabití. Vestavěný mikrofon lze také použít jako handsfree, a technologie Bluetooth 5.0 zajišťuje rychlé automatické párování s přehrávačem či telefonem. QCY T1C White jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí nízkou cenu, ale vysokou kvalitu a bezdrátovou svobodu.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek QCY T1C White

  • Stylový bílý design
  • Silné a křišťálově čisté audio měniče o průměru 6 mm
  • Naprosto bezdrátový design
  • Vestavěný mikrofon
  • Výdrž na plné nabití až 4 hodiny + dalších 15 hodin v pouzdře pro opakované dobití
  • Automatické párování
  • Bluetooth 5.0 s kodeky SBC a AAC

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „QCY T1C White“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka QCY T1C WhiteQCY T1C White
349,00 
Přejít nahoru