QCY G1

Bezdrátová sluchátka QCY G1 jsou ideální pro všechny, kteří hledají pohodlné a spolehlivé sluchátka. Díky 4 vestavěným mikrofonům s redukcí šumu, vám poskytnou kvalitní poslech hudby, telefonování a hráčské zážitky. Díky Bluetooth 5.2, IPX4 stupni krytí a výdrži baterie až 32 hodin, budou sloužit dlouho a spolehlivě. Navíc se můžete těšit na ultra nízkou latenci v herním módu.

779,00 

Popis

QCY G1 jsou vysoce kvalitní bezdrátová sluchátka, která vám pomohou dosáhnout požadovaného zvuku ve všech situacích. Design sluchátek je velmi moderní, vyrobené z kvalitních materiálů, které poskytují pohodlí i bezpečí. Na těle sluchátek jsou zabudovány ovládací prvky, se kterými budete jednoduše ovládat přehrávané písničky, přijímat telefonní hovory, komunikovat s hlasovými asistenty nebo přepínat mezi normálním a herním režimem.

QCY G1 jsou vybaveny technologií Bluetooth 5.2, která vám poskytuje skvělou stabilitu a bezproblémové připojení s vaším zařízením. Výdrž baterie je také vynikající – až 32 hodin ve standardním módu a 6 hodin v herním módu. Pokud vlastníte bezdrátovou nabíječku, baterie se dá nabít přímo bezdrátově. Sluchátka jsou také odolná vůči potu a vodě, a tak se hodí i na sport.

QCY G1 nabízí také vynikající zvukový projev díky 4 vestavěným mikrofonům s redukcí šumu a ultra nízké latenci pod 45 ms v herním módu. Speciální zvukové efekty vám pomohou zvýraznit zvuky ve hře, takže vás protihráči nepřekvapí.

QCY G1 jsou bezdrátová sluchátka, která vám dodají přesný zvuk a dostatečnou výdrž baterie pro všechny herní a poslechové potřeby. Skvělá odolnost vůči vodě a potu vám umožní používat je v každodenním životě a přímo na těle sluchátek jsou zabudovány ovládací prvky, které vám umožní jednoduše ovládat přehrávanou hudbu, přijímat hovory nebo přepínat mezi normálním a herním režimem.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek QCY G1

  • Bluetooth 5.2
  • Výdrž baterie až 32 hodin
  • Stupeň krytí IPX4
  • Ultra nízká latence v herním módu
  • Speciální zvukové efekty
  • Dobíjecí pouzdro s USB-C konektorem
  • Bezdrátová nabíječka

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „QCY G1“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka QCY G1QCY G1
779,00 
Přejít nahoru