Domů > Bezdrátová sluchátka > Philips TAT3508WT/00 bílá

Philips TAT3508WT/00 bílá

Bezdrátová sluchátka Philips TAT3508WT/00 bílá nabízí kvalitní poslech s ANC potlačením hluku a uzavřenou konstrukcí, která nevpouští zvuk ven. S voděodolným certifikátem IPX4 a vyměnitelnými špunty jsou ideální pro sportovní aktivity a cestování.

1 183,00 

Popis

Bezdrátová sluchátka Philips TAT3508WT/00 bílá představují dokonalou volbu pro všechny milovníky hudby. Díky svému elegantnímu a modernímu designu v bílé barvě se stávají nejen praktickým pomocníkem, ale také módním doplňkem.

Klasické špuntové provedení sluchátek zaručuje pohodlné nošení a hluboké zasazení do uší. Tím docílíte efektivního tlumení okolních zvuků a budete se moci plně ponořit do světa hudby. Uzavřená konstrukce navíc zabraňuje úniku zvuku, takže vaše oblíbené melodie budou slyšet jen vy.

Pokud jde o kvalitu zvuku, sluchátka Philips TAT3508WT/00 bílá vás rozhodně nezklamou. ANC aktivní potlačení hluku zaručuje kvalitní poslech i v hlučném prostředí. Budete tak moci poslouchat hudbu na rušné ulici, v metru nebo na letišti bez jakýchkoliv rušivých prvků.

Kromě toho sluchátka disponují zabudovaným mikrofonem, který umožňuje telefonování přes handsfree a využití hlasových asistentů. Jde o skvělou funkci pro ty, kteří jsou stále v pohybu a potřebují mít ruce volné.

Za zmínku stojí také jejich voděodolnost s certifikací IPX4. Sluchátka jsou tak chráněna před stříkající vodou, což je činí ideálními pro sportovní aktivity nebo cestování.

Bezdrátová sluchátka Philips TAT3508WT/00 bílá nabízí až 14 hodin poslechu na jedno nabití, což je další skvělá vlastnost pro ty, kteří chtějí poslouchat hudbu bez přerušení. Díky funkci true wireless navíc nepotřebujete žádné kabely, což ještě více zvyšuje pohodlí při nošení.

Sluchátka podporují kodeky SBC, které byly navrženy pro poslech hudby na ulici nebo pro telefonování. Frekvenční rozsah 20 až 20000 Hz pak zaručuje kvalitní hudební poslech.

Sluchátka mají hmotnost pouhých 1,854 g, takže ani nebudete vědět, že je máte na sobě. Kromě toho je výrobce nezapomněl vybavit mobilní aplikací pro přehledné nastavení sluchátek a vyměnitelnými špunty pro maximální pohodlí.

Zkrátka, bezdrátová sluchátka Philips TAT3508WT/00 bílá jsou skvělou volbou pro každého, kdo hledá kvalitní, pohodlné a stylové sluchátka s vynikajícími vlastnostmi.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Philips TAT3508WT/00 bílá

 • Bezdrátová sluchátka Philips TAT3508WT/00 bílá s klasickým špuntovým provedením
 • Dobře tlumí okolní zvuky díky hlubokému zasazení do uší a uzavřené konstrukci
 • ANC aktivní potlačení hluku pro kvalitní poslech na hlučných místech
 • Zabudovaný mikrofon pro telefonování přes handsfree a využití hlasových asistentů
 • Voděodolné s certifikací IPX4, chráněné před stříkající vodou
 • Perfektní pro sportovní aktivity nebo cestování
 • Doba fungování na jedno nabití je 14 hodin
 • True wireless funkce pro poslech bez kabelů
 • Podpora kodeků: SBC pro kvalitní poslech hudby nebo telefonování
 • Bílá barva a hmotnost 1,854 g pro pohodlné nošení
 • Mobilní aplikace pro přehledné nastavení sluchátek
 • Vyměnitelné špunty pro perfektní přizpůsobení
 • Frekvenční rozsah 20 až 20000 Hz pro kvalitní hudební poslech
 • Citlivost sluchátek je 95 dB/mW a impedance 32 Ohm pro úsporu baterie bez vlivu na hlasitost přehrávání

Výrobce

Philips

Philips

Philips je jedním z nejprestižnějších výrobců elektroniky na světě, který získal pověst společnosti inovující v oblasti zvuku a designu. Tato nizozemská společnost, založená v roce 1891, má za sebou dlouhou historii vynálezů a inovací, které formovaly trh s elektronikou a spotřebitelskou technikou. Jedním z oborů, ve kterém Philips exceluje, jsou... Více informací o výrobci

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Philips TAT3508WT/00 bílá“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka Philips TAT3508WT/00 bíláPhilips TAT3508WT/00 bílá
1 183,00 
Přejít nahoru