Domů > Bezdrátová sluchátka > Philips TAT2236PK

Philips TAT2236PK

Bezdrátová sluchátka Philips TAT2236PK jsou ideální pro milovníky bezdrátového poslechu. Užijte si pohodlí a kvalitní zvuk s moderním designem a funkcemi, které vám zpříjemní poslech. Sluchátka mají uzavřenou konstrukci, Bluetooth 5.0, 12mm měniče, 18 h výdrž na jedno nabití a certifikaci IPX4.

999,00 

Popis

Bezdrátová sluchátka Philips TAT2236PK jsou dokonalým společníkem pro každého, kdo miluje bezdrátový poslech. Jejich moderní design, kombinovaný s důmyslnou konstrukcí, zaručuje pohodlné nošení a vysokou kvalitu zvuku. Sluchátka mají uzavřenou konstrukci, která zajišťuje, že zvuk zůstane uvnitř uší a hudba bude slyšet jen s nimi. Jejich tvar pecky se přizpůsobí každému uchu, což znamená, že se budou příjemně nosit v jakékoliv situaci. Díky technologii Bluetooth 5.0 je můžete propojit s vaším zařízením a ovládat hudbu a hovory bezdrátově. Zabudovaný mikrofon umožňuje vyřizování hovorů a nahrávání hlasu.

Kvalitu zvuku zajišťují 12mm měniče s frekvenčním rozsahem 20 až 20000 Hz, citlivostí 104 dB/mW a impedance 28 Ohm. Na jedno nabití vydrží až 18 h. Sluchátka jsou certifikována s IPX4, což znamená, že jsou odolná proti stříkající vodě a tudíž se stávají dokonalým společníkem pro sportovní aktivity nebo cestování. Růžová barva sluchátek doplňuje celý produkt a nízká hmotnost 36 g zaručuje pohodlné nošení. V balení obdržíte 2 × sluchátka a pouzdro, ve kterém můžete sluchátka bezpečně přenášet.

Bezdrátová sluchátka Philips TAT2236PK jsou tedy dokonalým společníkem pro všechny milovníky bezdrátového poslechu. Užijte si pohodlí a kvalitní zvuk s moderním designem a funkcemi, které vám zpříjemní poslech. Jejich vysoce kvalitní měniče, společně s odolností proti stříkající vodě, vám zajistí skvělý zvuk s dlouhou výdrží až 18 hodin. Sluchátka jsou lehká a jejich tvar pecky se přizpůsobí každému uchu, což znamená, že se budou příjemně nosit v jakékoliv situaci. Kromě toho se s nimi můžete propojit s vaším zařízením pomocí Bluetooth 5.0 a ovládat hudbu a hovory bezdrátově. Takže pokud hledáte dokonalý bezdrátový poslech, bezdrátová sluchátka Philips TAT2236PK jsou pro vás tou nejlepší volbou.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Philips TAT2236PK

 • Uzavřená konstrukce
 • Tvar pecky přizpůsobený každému uchu
 • Bezdrátové propojení přes Bluetooth 5.0
 • Zabudovaný mikrofon pro vyřizování hovorů
 • 12mm měniče s frekvenčním rozsahem 20 až 20000 Hz
 • Citlivost 104 dB/mW a impedance 28 Ohm
 • Výdrž až 18 h na jedno nabití
 • Certifikace IPX4 pro odolnost proti stříkající vodě
 • Růžová barva
 • Nízká hmotnost 36 g
 • Balení obsahuje 2 × sluchátka a pouzdro

Výrobce

Philips

Philips

Philips je jedním z nejprestižnějších výrobců elektroniky na světě, který získal pověst společnosti inovující v oblasti zvuku a designu. Tato nizozemská společnost, založená v roce 1891, má za sebou dlouhou historii vynálezů a inovací, které formovaly trh s elektronikou a spotřebitelskou technikou. Jedním z oborů, ve kterém Philips exceluje, jsou... Více informací o výrobci

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Philips TAT2236PK“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka Philips TAT2236PKPhilips TAT2236PK
999,00 
Přejít nahoru