Domů > Bezdrátová sluchátka > Niceboy HIVE Prodigy 3 MAX

Niceboy HIVE Prodigy 3 MAX

Bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE Prodigy 3 MAX vám přináší vylepšenou výdrž až 42 hodin na jedno nabití s podporou Bluetooth 5.3 a kodeku AAC pro Apple zařízení. Užijte si zvukový projev s 40mm měniči a pohodlné nošení díky kompaktním rozměrům a nastavitelnému hlavovému mostu.

1 199,00 

Popis

Niceboy HIVE Prodigy 3 MAX jsou bezdrátová sluchátka, která vám přináší vylepšenou výdrž až 42 hodin na jedno nabití. Spolehlivý přenos je zajištěn díky Bluetooth 5.3. Kompaktní rozměry vám umožní vzít si je kamkoliv a kdykoliv budete mít chuť na pořádnou dávku vaší oblíbené muziky.

Sluchátka Niceboy HIVE Prodigy 3 MAX vynikají svým elegantním designem. Tělo je vyrobeno z kvalitního plastu a měkkého pěnového polstrování, které poskytuje pohodlí po dlouhé hodiny poslechu. Nastavitelný hlavový most a flexibilní mušle se přizpůsobí vaší hlavě a tělu.

Kvalita zvuku je zajištěna díky 40mm měničům, které vám poskytnou silný a výrazný zvukový projev. Čisté výšky, vyvážené středy a výrazné basy, to je to, co pro vás Niceboy HIVE Prodigy 3 MAX připravil. Podpora kodeku AAC pro Apple zařízení zaručuje přenos zvuku v nejvyšší možné bezdrátové kvalitě.

Výdrž sluchátek Niceboy HIVE Prodigy 3 MAX je až 42 hodin na jedno nabití. V případě, že je potřeba sluchátka dobít, stačí připojit USB-C kabel a za 2 hodiny jsou opět nabité. Pokud jste zapomněli sluchátka nabít a nemáte tolik času, stačí je dát do nabíjení na 5 minut a máte hned 100 minut hudby.

Sluchátka Niceboy HIVE Prodigy 3 MAX vám přinášejí nejen vylepšenou výdrž až 42 hodin na jedno nabití, ale také výrazný zvukový projev díky 40mm měničům a podporu kodeku AAC pro Apple zařízení. Kompaktní rozměry a pohodlné nošení sluchátek díky nastavitelnému hlavovému mostu a flexibilnímu polstrování umožní vzít si je kamkoliv.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Niceboy HIVE Prodigy 3 MAX

  • Vylepšená výdrž až 42 hodin na jedno nabití
  • Připojení přes Bluetooth 5.3
  • Kompaktní rozměry
  • 40mm měniče
  • Podpora kodeku AAC pro Apple zařízení
  • Nastavitelný hlavový most a flexibilní mušle
  • Výdrž až 42 hodin na jedno nabití
  • Dobíjení pomocí USB-C kabelu
  • Rychlé nabíjení na 5 minut pro 100 minut hudby

Výrobce

Niceboy

Niceboy

Niceboy je na evropském trhu od roku 2016 a nabízí různé typy bezdrátových sluchátek pro různé potřeby a preference uživatelů. Ať už chcete poslouchat hudbu doma, na cestách nebo při sportu, najdete si rozhodně mezi bezdrátovými sluchátky Niceboy ty pravé pro vás. Mezi nejpopulárnější modely patří True Wireless sluchátka Niceboy,... Více informací o výrobci

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Niceboy HIVE Prodigy 3 MAX“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE Prodigy 3 MAXNiceboy HIVE Prodigy 3 MAX
1 199,00 
Přejít nahoru