Domů > Bezdrátová sluchátka > Niceboy HIVE Pods 3 Ultra

Niceboy HIVE Pods 3 Ultra

Bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE Pods 3 Ultra jsou vybavena nejmodernější technologií Bluetooth 5.1, která zajišťuje kvalitní zvuk a minimální latenci. Sluchátka mají i speciální gamingový mód a nabíjecí box, který zaručuje až 33 hodin provozu. Díky mobilní aplikaci Niceboy ION můžete využít další funkce jako ekvalizér a lokalizaci sluchátek.

1 199,00 

Popis

Niceboy HIVE Pods 3 Ultra jsou bezdrátová sluchátka, která jsou určena pro náročné uživatele, kteří hledají kvalitní zvuk, stabilní přenos a minimální latenci. Sluchátka jsou vybavena nabíjecím boxem, který zajistí až 33 hodin nepřetržitého poslechu.

Design sluchátek Niceboy HIVE Pods 3 Ultra je moderní a elegantní. Vybírat si můžete z několika barevných variací. Sluchátka jsou lehká a pohodlná. Uši dobře obepínají a jsou vybaveny měkkými polstry, které zajistí pohodlný poslech po dlouhou dobu.

Kvalita zvuku je na vysoké úrovni. Sluchátka podporují kodek AAC, který zajistí perfektní přenos zvuku mezi telefonem a sluchátky. Basy, středy a výšky jsou propracované a přirozené.

Technologie Bluetooth 5.1 zajišťuje spolehlivý přenos zvuku bez zpoždění. Sluchátka mají navíc speciální gamingový mód, který umožňuje maximalizovat rychlost přenosu a minimalizovat latenci.

Mobile aplikace Niceboy ION přináší další funkce sluchátek Niceboy HIVE Pods 3 Ultra. S funkcí ekvalizéru si můžete nastavit zvuk podle sebe. Dále můžete využít funkci lokalizace sluchátek, kontrola stavu baterie nebo vlastní nastavení ovládání sluchátek.

Bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE Pods 3 Ultra jsou vhodná pro všechny, kteří hledají kvalitní zvuk, stabilní přenos a minimální latenci. Díky modernímu designu, výborné kvalitě zvuku a širokému výběru funkcí se sluchátka hodí pro poslech hudby, sledování filmů i pro gaming.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Niceboy HIVE Pods 3 Ultra

  • Bezdrátová sluchátka
  • Až 33 hodin provozu
  • Kodek AAC pro perfektní přenos zvuku
  • Bluetooth 5.1 pro spolehlivý a stabilní přenos zvuku
  • Speciální gamingový mód s minimální latencí
  • Mobilní aplikace Niceboy ION s funkcí ekvalizéru
  • Kontrola stavu baterie
  • Vlastní nastavení ovládání
  • Provedení i pro horší podmínky

Výrobce

Niceboy

Niceboy

Niceboy je na evropském trhu od roku 2016 a nabízí různé typy bezdrátových sluchátek pro různé potřeby a preference uživatelů. Ať už chcete poslouchat hudbu doma, na cestách nebo při sportu, najdete si rozhodně mezi bezdrátovými sluchátky Niceboy ty pravé pro vás. Mezi nejpopulárnější modely patří True Wireless sluchátka Niceboy,... Více informací o výrobci

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Niceboy HIVE Pods 3 Ultra“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE Pods 3 UltraNiceboy HIVE Pods 3 Ultra
1 199,00 
Přejít nahoru