Domů > Bezdrátová sluchátka > Niceboy HIVE Airsport 3

Niceboy HIVE Airsport 3

Bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE Airsport 3 jsou navržena pro sportovní výkony a poskytují skvělý zvuk. Disponují dotykovým ovládáním, stupněm krytí IPX5 a flexibilními háčky, které zajistí pevnou fixaci. Využívají technologii Bluetooth 5.1 a podporují Apple zařízení s bezztrátovým přenosem AAC. Nabízí až 25 hodin výdrže na jedno nabití.

1 199,00 

Popis

Niceboy HIVE Airsport 3 jsou moderní bezdrátová sluchátka, která jsou ideální pro sportovní aktivity i pro každodenní poslech hudby. Mají speciální design a konstrukci, která je vysoce odolná a flexibilní. Vybavena jsou stupněm krytí IPX5, dotykovým ovládáním a flexibilními háčky. Využívají bezdrátový přenos pomocí technologie Bluetooth 5.1 a podporují pokročilý AAC kodek pro bezztrátový přenos. Sluchátka Niceboy HIVE Airsport 3 vám poskytnou perfektní zvuk v celém frekvenčním rozsahu a mají výdrž až 25 hodin.

Niceboy HIVE Airsport 3 jsou navržena speciálně pro sportování. Mají flexibilní háčky, které jsou vyrobeny z velice příjemného materiálu a zajišťují pevnou fixaci i při prudkých pohybech. Disponují stupněm krytí IPX5, který chrání sluchátka před potem i pořádným déštěm. Díky dotykovému ovládání můžete ovládat hudbu a telefonní hovory bez nutnosti dotýkat se zařízení.

Niceboy HIVE Airsport 3 mají také mnoho dalších vlastností. Využívají bezdrátový přenos pomocí technologie Bluetooth 5.1 a podporují pokročilý AAC kodek pro bezztrátový přenos. Sluchátka mají perfektní zvuk v celém frekvenčním rozsahu včetně výrazných basů i čistých výšek. Díky podpoře hlasových asistentů můžete ovládat sluchátka hlasem. Sluchátka mají také různé velikosti špuntů a handsfree telefonní hovory. Celková výdrž sluchátek je až 25 hodin na jedno nabití.

Sluchátka Niceboy HIVE Airsport 3 jsou tedy ideální volbou pro vrcholový sportovní výkon i pro každodenní poslech hudby. Navržena jsou s ohledem na odolnost a komfort a s moderní technologií, která zajišťuje bezdrátový přenos s vysokou kvalitou zvuku.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Niceboy HIVE Airsport 3

  • Speciální design sluchátek Niceboy HIVE Airsport 3
  • Stupeň krytí IPX5
  • Dotykové ovládání
  • Bezdrátový přenos pomocí technologie Bluetooth 5.1
  • Podpora AAC kodeku pro Apple zařízení
  • Různé velikosti špuntů
  • Podpora hlasových asistentů
  • Handsfree telefonní hovory
  • Celková výdrž až 25 hodin

Výrobce

Niceboy

Niceboy

Niceboy je na evropském trhu od roku 2016 a nabízí různé typy bezdrátových sluchátek pro různé potřeby a preference uživatelů. Ať už chcete poslouchat hudbu doma, na cestách nebo při sportu, najdete si rozhodně mezi bezdrátovými sluchátky Niceboy ty pravé pro vás. Mezi nejpopulárnější modely patří True Wireless sluchátka Niceboy,... Více informací o výrobci

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Niceboy HIVE Airsport 3“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE Airsport 3Niceboy HIVE Airsport 3
1 199,00 
Přejít nahoru