Domů > Bezdrátová sluchátka > MPOW X3 ANC TWS

MPOW X3 ANC TWS

Bezdrátová sluchátka MPOW X3 ANC TWS jsou ideální volbou pro ty nejnáročnější uživatele. Nabízí aktivní potlačení hluku, ochranu proti vodě až do stupně IPX8, čistý zvuk a výdrž baterie až 30 hodin. Příjemné ovládání pomocí dotykových gest vám zpříjemní každodenní poslech.

1 999,00 

Popis

MPOW X3 ANC TWS je moderní bezdrátové sluchátko, které je ideální volbou pro ty nejnáročnější uživatele. Nabízí mnoho funkcí a vlastností, díky kterým se stane vaším parťákem při pracovním vytížení i zpříjemní dlouhé chvíle. Jeho konstrukce je dokonale tvarovaná, aby se dobře nosila a vyhovovala tvaru ucha. Je také vybavena aktivním potlačením hluku, díky čemuž zanikne rušivý hluk a poslouchané hudby se zvýrazní. Kvalita zvuku je čistá a vyvážená. Sluchátka jsou také chráněna standardem IPX8, což znamená, že jsou odolná vůči potu, vodě i poškození. Kromě toho nabízí pohodlné dotykové ovládání, včetně přepínání skladeb, regulace hlasitosti a přijímání hovorů. A to nejlepší na konec, bezdrátová sluchátka MPOW X3 ANC TWS vydrží až 30 hodin na jediné nabití.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek MPOW X3 ANC TWS

  • Dokonale tvarovaná bezdrátová sluchátka
  • Aktivní potlačení hluku
  • Hlasový asistent, přepínání skladeb, přijímání hovorů i možnost regulace hlasitosti
  • Dostatečná výdrž baterie na úrovni 7,5 hodiny sluchátka + 22,5 hodiny pouzdro bez ANC, s ANC pak počítejte s výdrží 6 + 20 hodin
  • Odolnost dle standardu IPX8

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „MPOW X3 ANC TWS“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka MPOW X3 ANC TWSMPOW X3 ANC TWS
1 999,00 
Přejít nahoru