Domů > Bezdrátová sluchátka > MG P47 bezdrátové bluetooth sluchátka, černé

MG P47 bezdrátové bluetooth sluchátka, černé

Bezdrátová sluchátka MG P47 s mikrofonem jsou vybavena technologií Bluetooth 4.2 a nabízí výdrž baterie až 6 h. Mají lehké provedení ve formě na uši, které nezpůsobí nepříjemné otlaky. Užívejte si kvalitní poslech bez rušení až do 6 h.

399,00 

Popis

MG P47 bezdrátové bluetooth sluchátka, černé jsou moderní bezdrátová sluchátka pro náročné posluchače hudby. Mají charakteristické umístění na ušních boltcích. Sluchátka nezakrývají celé ucho až k hlavě, jsou lehká a nedělají nepříjemné otlačky. Integrovaný mikrofon vám umožní přijímat hovory nebo nahrávat váš hlas.

Kvalita zvuku je u bezdrátových sluchátek MG P47 na vysoké úrovni. Sluchátka jsou vybavena technologií Bluetooth 4.2 a nabízí přijímání hovorů. Takže si můžete užívat hudbu, hrát hry nebo se věnovat práci bez rušení.

Vzhled a konstrukce bezdrátových sluchátek MG jsou moderní a stylové. Sluchátka jsou vyrobená z kvalitních materiálů, které zaručují pohodlí a trvanlivost. Mají černou barvu, která jim sluší.

Klíčové přednosti bezdrátových sluchátek MG P47 bezdrátové bluetooth sluchátka, černé jsou: bezdrátové provedení ve formě na uši, mikrofon s všesměrovým snímáním, přijímání hovorů a výdrž baterie na jedno nabití až 6 h.

Bezdrátová sluchátka MG P47 bezdrátové bluetooth sluchátka, černé jsou ideální volbou pro náročné posluchače hudby, kteří hledají kvalitní zvuk, moderní design a trvanlivost. Jsou lehká, pohodlná a nabízí funkce jako přijímání hovorů a výdrž baterie na jedno nabití až 6 h.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek MG P47 bezdrátové bluetooth sluchátka, černé

  • Provedení ve formě na uši
  • Mikrofon udrží vaše spojení s přáteli
  • Přijímání hovorů
  • Výdrž baterie na jedno nabití až 6 h
  • Černá barva
  • Integrovaný mikrofon s všesměrovým snímáním
  • Kvalitní poslech

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „MG P47 bezdrátové bluetooth sluchátka, černé“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka MG P47 bezdrátové bluetooth sluchátkaMG P47 bezdrátové bluetooth sluchátka, černé
399,00 
Přejít nahoru