Domů > Bezdrátová sluchátka > Meliconi SAFE PODS EVO White

Meliconi SAFE PODS EVO White

Bezdrátová sluchátka Meliconi SAFE PODS EVO White nabízí kvalitní zvuk a pohodlí. Základní funkce zahrnují peckovité provedení, uzavřenou konstrukci, mikrofon, Bluetooth 5.0, funkci přijímání hovorů a dobu poslechu až 12 h. Bezdrátová sluchátka jsou v bílé barvě a váží 41 g. Přibalené pouzdro navíc zaručuje pohodlí při cestování.

849,00 

Popis

Bezdrátová sluchátka Meliconi SAFE PODS EVO White jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní zvuk a pohodlí. Peckovité provedení sluchátek nádherně následuje linii uší, takže se dokonale a pohodlně drží v každé situaci. Uzavřená konstrukce navíc zajišťuje, že zvuk neunikne ven a okolí tak nebude vědět, že posloucháte hudbu. Kromě toho sluchátka disponují integrovaným mikrofonem, díky kterému můžete komunikovat s přáteli nebo nahrávat svůj hlas. Bezdrátovost sluchátek Meliconi je zajištěna technologií Bluetooth 5.0 a přijímáním hovorů.

Design a konstrukce sluchátek je elegantní a moderní. Barevný odstín je bílý, což zajistí, že se budou hodit k vašemu oblečení. Hmotnost sluchátek je pouhých 41 g, takže je můžete používat po celý den bez únavy. Kromě toho je přibaleno pouzdro, které je vhodné pro cestování.

Kvalita zvuku sluchátek Meliconi je vysoká. Technologie true wireless zajišťuje úplnou absenci kabelů a díky tomu můžete využít sluchátka naplno. Díky jednomu nabití pak můžete poslouchat hudbu po dobu až 3 h. S přibaleným nabíjecím pouzdrem pak můžete získat až 9 h dalšího poslechu hudby. Celkově tak můžete poslouchat hudbu po dobu až 12 h.

Bezdrátová sluchátka Meliconi SAFE PODS EVO White jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní zvuk a pohodlí. Peckovité provedení nádherně následuje linii uší, takže dokonale a příjemně drží v každé situaci. Uzavřená konstrukce navíc zajišťuje, že zvuk neunikne ven a okolí tak nebude vědět, že posloucháte hudbu. Sluchátka mají bílou barvu a nízkou hmotnost 41 g, takže je můžete používat po celý den. Kromě toho jsou vybavena integrovaným mikrofonem, díky kterému můžete komunikovat s přáteli nebo nahrávat svůj hlas. True wireless technologie zajišťuje úplnou absenci kabelů a díky jednomu nabití pak můžete poslouchat hudbu po dobu až 12 h.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Meliconi SAFE PODS EVO White

  • Peckovité provedení
  • Uzavřená konstrukce
  • Integrovaný mikrofon
  • Technologie Bluetooth 5.0
  • Přijímání hovorů
  • True wireless
  • Bílá barva
  • Nízká hmotnost 41 g
  • Dobíjecí pouzdro
  • Až 12 h poslechu hudby

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Meliconi SAFE PODS EVO White“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka Meliconi SAFE PODS EVO WhiteMeliconi SAFE PODS EVO White
849,00 
Přejít nahoru