Domů > Bezdrátová sluchátka > LAMAX Dots2 Touch White Wireless charging

LAMAX Dots2 Touch White Wireless charging

Bezdrátová sluchátka LAMAX Dots2 Touch White Wireless charging jsou nejmenší sluchátka na trhu, které padnou každému. Nabízí výkonnou bezdrátovou technologii Bluetooth 5.0, dotykové ovládání a pouzdro s bezdrátovým nabíjením. Užijte si nezapomenutelný zvuk s technologií BeatBass® a 36 hodin poslechu bez nabíječky.

1 190,00 

Popis

LAMAX Dots2 Touch White Wireless charging jsou bezdrátová sluchátka, která jsou tím nejmenším, co v současnosti trh nabízí. Jsou ideální pro každého, kdo si chce užívat svou oblíbenou muziku bez obtěžování ostatních. Sluchátka jsou snadno ovládána dotykem, poskytují až 6 hodin hudby na jedno nabití a jsou vybavena nejnovějším Bluetooth 5.0. Díky malému pouzdru, které lze dobít bezdrátově, je možné je nosit stále s sebou.

LAMAX Dots2 Touch White jsou navrženy s ohledem na kvalitu zvuku. Vyladěné měniče spolupracují s kodeky AAC a SBC, takže poskytují vynikající zvukovou kvalitu. Bluetooth 5.0 také zajišťuje bezvadný poslech bez záseků až na deset metrů. Navíc technologie BeatBass® zaručuje, že si každý poslech užijete.

S LAMAX Dots2 Touch White Wireless charging dostanete pouzdro s bezdrátovým nabíjením, které je schopné nabití sluchátek až 5×, čímž dosáhnete 36 hodin provozu bez nabíječky. Sluchátka a pouzdro jsou menší než u jiných modelů, ale stále poskytují dostatečnou pohodlí a praktičnost.

Sluchátka jsou intuitivně ovládána dotykem. Můžete je používat k poslechu hudby, přijímat hovory nebo mluvit se Siri a Google Asistentem. Pokud dojde energie, je možné pouzdro nabít pomocí USB-C kabelu během 2 hodin.

Bezdrátová sluchátka LAMAX Dots2 Touch White Wireless charging jsou malá, elegantní a praktická. Poskytují maximální zvukovou kvalitu s minimálními nároky na energii. Jejich dotykové ovládání je intuitivní a bezdrátové nabíjení usnadňuje používání.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek LAMAX Dots2 Touch White Wireless charging

  • Nejmenší sluchátka na trhu, které padnou každému
  • 6 hodin na jedno nabití
  • Perfektně vyladěný zvuk
  • Nejnovější Bluetooth 5.0
  • Bezdrátové nabíjení
  • Dotykové ovládání
  • Minimalistický design
  • Bluetooth 5.0 a kodeky AAC a SBC
  • Vyladěný BeatBass® sound

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „LAMAX Dots2 Touch White Wireless charging“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka LAMAX Dots2 Touch White Wireless chargingLAMAX Dots2 Touch White Wireless charging
1 190,00 
Přejít nahoru