Domů > Bezdrátová sluchátka > JLAB Go Air Pop True Wireless Earbuds Slate

JLAB Go Air Pop True Wireless Earbuds Slate

Užijte si až 32hodinovou výdrž baterie a duální připojení s těmito bezdrátovými sluchátky JLAB Go Air Pop True Wireless Earbuds Slate. Dosud nejmenší pouzdro GOes je o 40% lehčí a menší než kreditní karta a nabízí 8hodinový nepřerušovaný zážitek z poslechu.

699,00 

Popis

Bezdrátová sluchátka JLAB Go Air Pop True Wireless Earbuds Slate představují nový přírůstek do světa bezdrátových sluchátek od společnosti JLAB. Nabízí nejmodernější technologii a vysokou kvalitu, která uspokojí i náročného uživatele. Sluchátka jsou ceněny pro svou kompaktnost, odolnost a širokou škálu funkcí.

Design bezdrátových sluchátek JLAB Go Air Pop je elegantní a moderní. Pouzdro, které je o 40% lehčí a menší než kreditní karta, snadno uložíte do kapsy. Otevřením pouzdra se sluchátka automaticky připojí k vašemu zařízení. Součástí balení je také tři velikosti koncovek, abyste si mohli vybrat tu nejvhodnější pro svůj ušní kanál. Sluchátka jsou v nabídce v několika barevných variantách.

Bezdrátová sluchátka JLAB Go Air Pop zajišťují 8 hodin nepřerušovaného zážitku z poslechu. S nabíjecím pouzdrem vám poskytnou dalších 24 hodin, tedy dohromady až 32 hodin poslechu. Funkce duálního připojení zajišťuje, že můžete používat sluchátka samostatně nebo oboje dohromady. Vestavěný mikrofon MEMS poskytuje naprostou čistotu zvuku, takže si můžete užít kvalitní hovory. Ovládání bezdrátových sluchátek se provádí prostřednictvím dotykových senzorů.

Tato bezdrátová sluchátka jsou tím nejlepším vybavením pro každodenní nošení. Navrženy na základě zpětné vazby od uživatelů předchozích modelů, zaručují vysokou kvalitu zvuku, kompaktnost, odolnost a funkci duálního připojení. Kromě toho nabízejí až 32hodinovou výdrž baterie.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek JLAB Go Air Pop True Wireless Earbuds Slate

  • Až 32hodinová výdrž baterie
  • Kompaktní rozměry
  • Funkce duálního připojení
  • Více než 8 hodin nepřerušovaného poslechu
  • Dosud nejmenší pouzdro o 40% lehčí než kreditní karta
  • Ihned po otevření pouzdra dojde k propojení s vaším zařízením
  • Vestavěný mikrofon MEMS pro kvalitní hovory
  • Ovládání prostřednictvím dotykových senzorů
  • K dispozici v několika barevných variantách

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „JLAB Go Air Pop True Wireless Earbuds Slate“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka JLAB Go Air Pop True Wireless Earbuds SlateJLAB Go Air Pop True Wireless Earbuds Slate
699,00 
Přejít nahoru