Domů > Bezdrátová sluchátka > JLAB Go Air Pop True Wireless Earbuds – Black

JLAB Go Air Pop True Wireless Earbuds – Black

Užijte si bezdrátovou svobodu s bezdrátovými sluchátky JLAB GO Air Pop True Wireless Earbuds Black. Tato sluchátka jsou navržena na základě zpětné vazby od uživatelů předchozích modelů a nabízejí až 32hodinovou výdrž baterie, kompaktní rozměry a funkci duálního připojení. Vychutnejte si kvalitní hovory s vestavěným mikrofonem MEMS a zážitek z poslechu až na 32 hodin.

699,00 

Popis

Bezdrátová sluchátka JLAB Go Air Pop True Wireless Earbuds Black jsou moderním řešením pro každodenní poslech hudby. Jsou navrženy na základě zpětné vazby od uživatelů předchozích modelů a poskytují jedinečný zážitek z poslechu. Bezdrátová sluchátka JLAB GO Air POP zaručují až 8 hodin nepřerušovaného poslechu a díky napájecímu pouzdru až 32 hodin poslechu. Aby bylo zajištěno pohodlné nošení, jsou sluchátka o 15 % lehčí a pouzdro s nimi je dokonce o 40 % lehčí a menší než kreditní karta.

Kromě toho se sluchátka JLAB GO Air POP pyšní funkcí duálního připojení, která umožňuje používat sluchátka samostatně nebo oboje dohromady. Vestavěný mikrofon MEMS pak zajišťuje kvalitní hovory. Ovládání sluchátek probíhá prostřednictvím dotykových senzorů, které umožňují pouze několika doteky nastavit přehrávaný zvuk. K dispozici jsou také tři velikosti koncovek, takže si každý může vybrat tu vhodnou pro sebe. Bezdrátová sluchátka JLAB Go Air Pop True Wireless Earbuds Black jsou tak ideálním vybavením pro každého, kdo hledá kompaktní a spolehlivé bezdrátová sluchátka.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek JLAB Go Air Pop True Wireless Earbuds Black

  • Více než 8 hodin nepřerušovaného poslechu
  • Nabíjecí pouzdro poskytuje dalších více než 24 hodin
  • Kompaktní rozměry a 40% lehčí než kreditní karta
  • Funkce duálního připojení
  • Vestavěný mikrofon MEMS pro kvalitní hovory
  • Tři velikosti koncovek
  • Dotykové senzory pro ovládání
  • K dispozici ve více barevných variantách

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „JLAB Go Air Pop True Wireless Earbuds – Black“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka JLAB Go Air Pop True Wireless Earbuds - BlackJLAB Go Air Pop True Wireless Earbuds – Black
699,00 
Přejít nahoru