Domů > Bezdrátová sluchátka > JBL Tune 125BT bílá

JBL Tune 125BT bílá

Bezdrátová sluchátka JBL Tune 125BT bílá poskytují hutný zvuk JBL Pure Bass a propojení s více zařízeními díky bezdrátové technologii Bluetooth 5.0. Nabízí 16hodinovou výdrž baterie a rychlé dobití přes USB-C kabel. 3tlačítkový ovladač s mikrofonem umožňuje vyřizování handsfree hovorů nebo přepínání skladeb. Magnetické koncovky sluchátek se k sobě přichytí a bezpečně visí kolem krku.

999,00 

Popis

JBL Tune 125BT bílá jsou kompaktní bezdrátová sluchátka vybavená technologií Bluetooth 5.0, která nabízí stabilní připojení, a navíc ještě podporuje vícebodové připojení. Kabel mezi sluchátky je opatřen 3tlačítkovým ovladačem s mikrofonem pro snadné přepínání skladeb či příjem hovorů. Sluchátka JBL Tune 125BT bílá jsou vybavena magnetickými koncovkami, které se k sobě přichytí, takže vám sluchátka bezpečně visí kolem krku. Baterie sluchátek vám vystačí až na 16 hodin poslechu hudby a jejich rychlé nabíjení trvá jen 2 hodiny.

Vynikající kvalita zvuku je zajištěna technologií JBL Pure Bass, která přináší hutné a pulzující basy. Sluchátka JBL Tune 125BT bílá tak zaručí autentický zvukový zážitek, který ocení hudební nadšenci i běžní uživatelé.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek JBL Tune 125BT bílá

  • Bezdrátová technologie Bluetooth 5.0
  • 16hodinová výdrž baterie
  • Podpora rychlého nabíjení
  • Magnetické koncovky
  • 3tlačítkový dálkový ovladač s mikrofonem
  • Vícebodové připojení
  • Zvuk JBL Pro Bass

Výrobce

JBL

JBL

JBL (James Bullough Lansing) je renomovaný americký výrobce audio zařízení, který byl založen v roce 1946. Společnost se specializuje na výrobu široké škály audio produktů, včetně reproduktorů, zesilovačů a samozřejmě i sluchátek, včetně těch bezdrátových. Výrobce si obecně získal dobrou pověst díky kvalitě zvuku, inovacím a elegantnímu designu. Bezdrátová sluchátka... Více informací o výrobci

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „JBL Tune 125BT bílá“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka JBL Tune 125BT bíláJBL Tune 125BT bílá
999,00 
Přejít nahoru