Domů > Bezdrátová sluchátka > JBL Live Pro 2 TWS stříbrná

JBL Live Pro 2 TWS stříbrná

Bezdrátová sluchátka JBL Live Pro 2 TWS vám poskytnou až 40 hodin hudebního poslechu díky 11mm měničům s JBL Signature Sound. Adaptivní potlačení hluku a Smart Ambient režim zajistí, že se budete moci soustředit na hudbu i na okolí.

3 890,00 

Popis

Bezdrátová sluchátka JBL Live Pro 2 TWS stříbrná přináší vám nekonečnou zábavu a skvělý zvuk. Díky 40hodinové výdrži za pomoci pouzdra a 11mm měničů se zvukem JBL Singature Sound vám poskytne nezapomenutelný poslech. Sluchátka jsou vybavena adaptivním potlačením okolního hluku a funkcí Smart Ambient, která propouští zvuky z okolí. Uzavřený design s Oval Tubes™ a oválnými silikonovými nástavci zajišťuje účinnější potlačení hluku a lepší kvalitu zvuku.

Design a konstrukce sluchátek JBL Live Pro 2 TWS jsou vybaveny novým lepším tvarem se speciálními oválnými trubicemi Oval Tubes™ a oválnými silikonovými nástavci, které skvěle padnou a zajistí lepší izolaci a čistý, stylový design. Sluchátka disponují vícebodovým připojením pomocí Bluetooth a 6 mikrofony s technologií beamforming pro snadné vyřizování hovorů.

Kvalita zvuku je zajištěna díky 11mm dynamickým měničům s technologií JBL Signature Sound. Sluchátka mají adaptivní potlačení True Adaptive Noise Cancelling, které se sama přizpůsobuje okolí. Pokud se chcete soustředit na okolí, můžete využít funkci Smart Ambient, která naopak propouští zvuky z okolí. Všechny funkce lze aktivovat pomocí intuitivního dotykového ovládání nebo hlasových povelů (Hey Google, Alexa – pouze pro Android).

JBL Live Pro 2 TWS stříbrná jsou ideálním společníkem pro každodenní poslech hudby. Díky adaptivnímu potlačení hluku, funkci Smart Ambient a 11mm dynamickým měničům s technologií JBL Signature Sound si užijete nezapomenutelný zážitek z hudby. Nový design se speciálními oválnými trubicemi Oval Tubes™ a oválnými silikonovými nástavci vám poskytne pohodlné nošení a stylový design. Všechny funkce bezdrátových sluchátek můžete aktivovat pomocí intuitivního dotykového ovládání nebo hlasových povelů. Sluchátka JBL Live Pro 2 TWS stříbrná jsou perfektní volbou pro každodenní poslech hudby.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek JBL Live Pro 2 TWS stříbrná

  • Bezdrátová sluchátka
  • Až 40 hodin výdrže v pouzdru
  • 11mm měniči se zvukem JBL Singature Sound
  • Adaptivní potlačení okolního hluku
  • Režim Smart Ambient
  • Uzavřený design s Oval Tubes™
  • Vícebodové připojení pomocí Bluetooth
  • 6 mikrofonů s technologií beamforming
  • Intuitivní dotykové ovládání
  • Hlasové povel (Hey Google, Alexa – pouze pro Android)

Výrobce

JBL

JBL

JBL (James Bullough Lansing) je renomovaný americký výrobce audio zařízení, který byl založen v roce 1946. Společnost se specializuje na výrobu široké škály audio produktů, včetně reproduktorů, zesilovačů a samozřejmě i sluchátek, včetně těch bezdrátových. Výrobce si obecně získal dobrou pověst díky kvalitě zvuku, inovacím a elegantnímu designu. Bezdrátová sluchátka... Více informací o výrobci

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „JBL Live Pro 2 TWS stříbrná“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka JBL Live Pro 2 TWS stříbrnáJBL Live Pro 2 TWS stříbrná
3 890,00 
Přejít nahoru