Domů > Bezdrátová sluchátka > JBL Live Pro 2 TWS modrá

JBL Live Pro 2 TWS modrá

Bezdrátová sluchátka JBL Live Pro 2 TWS modrá vám nabízí lepší tvar, poctivý zvuk JBL Signature Sound a až 40 hodin hudebního poslechu. Díky adaptivnímu potlačení hluku, funkci Smart Ambient a 6 mikrofonům s technologií beamforming se stanou vaším nepostradatelným společníkem.

3 790,00 

Popis

JBL Live Pro 2 TWS modrá jsou moderní bezdrátová sluchátka, díky kterým si můžete užívat oblíbenou hudbu celý den. S jejich pouzdrem vydrží až 40 hodin hudby v kombinaci s 11mm měniči a JBL Signature Soundem jsou zárukou skvělého poslechu. Sluchátka jsou vybavena adaptivním potlačením okolního hluku a funkcí Smart Ambient, která propouští zvuky z okolí. Svůj stylový design sluchátka získávají díky uzavřenému designu s Oval Tubes™ a oválnými silikonovými nástavci. Vícebodové připojení pomocí Bluetooth a 6 mikrofonů s technologií beamforming se postarají o jednoduché vyřízení příchozích hovorů či zavolání hlasového asistenta (pouze Android). Vychutnejte si lepší tvar a poctivý zvuk JBL Signature Sound s bezdrátovými sluchátky JBL Live Pro 2 TWS. Díky adaptivnímu potlačení hluku True Adaptive Noise Cancelling se sluchátka přizpůsobí vašemu okolí a postarají se o odstranění rušivých vlivů. Pokud se ale budete chtít soustředit na okolí, můžete využít funkci Smart Ambient, která naopak propouští zvuky z okolí. Díky intuitivnímu dotykovému ovládání nebo hlasovým povelem (Hey Google, Alexa – pouze pro Android) můžete bezproblémově využívat všechny funkce bezdrátových sluchátek JBL Live Pro 2 TWS modrá.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek JBL Live Pro 2 TWS modrá

  • Bezdrátová sluchátka
  • Až 40 hodin hudebního přehrávání
  • 11mm měniči se zvukem JBL Singature Sound
  • Adaptivní potlačení okolního hluku
  • Režim Smart Ambient
  • Uzavřený design sluchátek s Oval Tubes™ a oválnými silikonovými nástavci
  • Vícebodové připojení pomocí Bluetooth
  • 6 mikrofonů s technologií beamforming
  • Intuitivní dotykové ovládání
  • Hlasové povel (Hey Google, Alexa – pouze pro Android)

Výrobce

JBL

JBL

JBL (James Bullough Lansing) je renomovaný americký výrobce audio zařízení, který byl založen v roce 1946. Společnost se specializuje na výrobu široké škály audio produktů, včetně reproduktorů, zesilovačů a samozřejmě i sluchátek, včetně těch bezdrátových. Výrobce si obecně získal dobrou pověst díky kvalitě zvuku, inovacím a elegantnímu designu. Bezdrátová sluchátka... Více informací o výrobci

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „JBL Live Pro 2 TWS modrá“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka JBL Live Pro 2 TWS modráJBL Live Pro 2 TWS modrá
3 790,00 
Přejít nahoru