Domů > Bezdrátová sluchátka > JBL Live Pro 2 TWS černá

JBL Live Pro 2 TWS černá

Užijte si poslech hudby se sluchátky JBL Live Pro 2 TWS s 11mm měniči a technologií JBL Signature Sound. Vychutnejte si účinnější potlačení hluku díky novému designu s oválnými trubicemi a silikonovými nástavci. Využijte možnosti adaptivního potlačení hluku, funkce Smart Ambient nebo hlasových povelů. Vše s až 40 hodinovou výdrží na jedno nabití.

3 790,00 

Popis

JBL Live Pro 2 TWS černá jsou moderní bezdrátová sluchátka s výjimečnou kvalitou zvuku, která vám nabídnou skvělý poslech až po dobu 40 hodin. Díky 11mm měničům s technologií JBL Signature Sound jsou sluchátka schopna přenášet čistý, hluboký a živý zvuk a s novým lepším tvarem se speciálními oválnými trubicemi Oval Tubes™ a oválnými silikonovými nástavci se postarají o účinnější potlačení hluku a lepší kvalitu zvuku.

Sluchátka JBL Live Pro 2 TWS nabízí vícebodové připojení přes Bluetooth a šest mikrofonů s technologií beamforming pro snadné vyřízení příchozích hovorů nebo spuštění hlasového asistenta. Díky adaptivnímu potlačení hluku True Adaptive Noise Cancelling se sluchátka přizpůsobí okolnímu prostředí a odstraní rušivé vlivy, zatímco režim Smart Ambient naopak propouští zvuky z okolí.

Sluchátka JBL Live Pro 2 TWS jsou odolná vůči vodě dle certifikace IPX5 a s pouzdrem vydrží až 40 hodin přehrávání. Díky funkci rychlého nabíjení můžete pomocí 15 minut nabíjení získat až 4 hodiny poslechu. Pouzdro je navíc kompatibilní s bezdrátovým Qi nabíjením. JBL Live Pro 2 TWS jsou tedy ideálním parťákem pro všechny, i sportovce.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek JBL Live Pro 2 TWS černá

 • Bezdrátové sluchátka JBL Live Pro 2 TWS
 • JBL Signature Sound
 • Adaptivní potlačení okolního hluku
 • Smart Ambient pro propouštění zvuků z okolí
 • Uzavřený design s Oval Tubes™ a oválnými silikonovými nástavci
 • Vícebodové připojení pomocí Bluetooth
 • Šest mikrofonů s technologií beamforming
 • Až 40 hodin poslechu s pouzdrem
 • Kompatibilní s bezdrátovým Qi nabíjením
 • Funkce rychlého nabíjení
 • Voděodolné dle certifikace IPX5

Výrobce

JBL

JBL

JBL (James Bullough Lansing) je renomovaný americký výrobce audio zařízení, který byl založen v roce 1946. Společnost se specializuje na výrobu široké škály audio produktů, včetně reproduktorů, zesilovačů a samozřejmě i sluchátek, včetně těch bezdrátových. Výrobce si obecně získal dobrou pověst díky kvalitě zvuku, inovacím a elegantnímu designu. Bezdrátová sluchátka... Více informací o výrobci

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „JBL Live Pro 2 TWS černá“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka JBL Live Pro 2 TWS černáJBL Live Pro 2 TWS černá
3 790,00 
Přejít nahoru