Domů > Bezdrátová sluchátka > JBL Live Flex modrá

JBL Live Flex modrá

Užijte si bezdrátová sluchátka JBL Live Flex modrá. Vychutnejte si svou oblíbenou hudbu s kvalitním zvukem a pohodlným nošením.

4 590,00 

Popis

JBL Live Flex modrá jsou bezdrátová sluchátka, která vám přináší dokonalý zvuk a pohodlí. Designově jsou sluchátka vyrobeny z lehkého a odolného materiálu, který je zároveň pohodlný na nošení. Sluchátka mají kontury, které se přizpůsobují tvaru vaší hlavy pro větší pohodlí. Kromě toho jsou sluchátka opatřena měkkými náušníky, které se díky svému ergonomickému tvaru dokonale přizpůsobí vašemu uchu.

Kvalita zvuku je zajištěna technologií JBL Pure Bass, která vám umožní ocenit každý jemný detail ve skladbě. Sluchátka jsou vybavena 32mm měniči pro přímý a čistý zvuk. Kromě toho sluchátka mají také další funkce, jako je odolnost proti vodě a potu, z důvodu, že jsou certifikována IPX5. Také se nemusíte obávat o nabití, protože sluchátka mají baterii s výdrží až 8 hodin.

JBL Live Flex modrá jsou bezdrátová sluchátka, která kombinují moderní design s vynikajícím zvukem. Vyrobená z lehkého a odolného materiálu a s ergonomickým tvarem, který se přizpůsobuje tvaru vaší hlavy a uší, zaručují pohodlí při nošení. Kvalita zvuku je zajištěna technologií JBL Pure Bass a 32mm měniči. Kromě toho jsou sluchátka chráněna proti vodě a potu díky certifikaci IPX5 a máte jistotu, že vás nezklame 8hodinová baterie. JBL Live Flex modrá je ideální volbou pro ty, kteří hledají sluchátka, která nabízí skvělý design a zvuk.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek JBL Live Flex modrá

  • Bezdrátové sluchátka s Bluetooth
  • Vysoce kvalitní zvuk
  • Příjemné a pohodlné nošení
  • JBL Pure Bass zvuk
  • Integrovaný mikrofon
  • Vestavěná ovládací tlačítka
  • Voděodolné
  • Kompatibilní se všemi zařízeními
  • Modrá barva

Výrobce

JBL

JBL

JBL (James Bullough Lansing) je renomovaný americký výrobce audio zařízení, který byl založen v roce 1946. Společnost se specializuje na výrobu široké škály audio produktů, včetně reproduktorů, zesilovačů a samozřejmě i sluchátek, včetně těch bezdrátových. Výrobce si obecně získal dobrou pověst díky kvalitě zvuku, inovacím a elegantnímu designu. Bezdrátová sluchátka... Více informací o výrobci

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „JBL Live Flex modrá“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka JBL Live Flex modráJBL Live Flex modrá
4 590,00 
Přejít nahoru