Domů > Bezdrátová sluchátka > JBL Live Flex černá

JBL Live Flex černá

Bezdrátová sluchátka JBL Live Flex černá jsou ideální pro každodenní použití. Nabízí skvělý zvuk, pohodlné nošení a dlouhou výdrž baterie. Užijte si kvalitní zvuk při každodenním používání.

4 590,00 

Popis

JBL Live Flex černá jsou bezdrátová sluchátka, která nabízí pohodlný poslech po dlouhou dobu. Mají elegantní design a jsou vybaveny špičkovou technologií. Sluchátka jsou lehká a umožňují pohodlné nošení po dlouhou dobu. Díky bezdrátovému připojení Bluetooth se můžete pohybovat kdekoliv a poslouchat svou oblíbenou hudbu.

JBL Live Flex černá se pyšní moderním designem a elegantním vzhledem. Materiál, ze kterého jsou sluchátka vyrobena, zaručuje vysokou odolnost a jejich konstrukce je velmi odolná. Sluchátka jsou lehká, takže se vám budou pohodlně nosít na hlavě po dlouhou dobu.

JBL Live Flex černá jsou vybavena špičkovou technologií a nabízejí neuvěřitelnou kvalitu zvuku. Užijte si přirozený zvuk s neuvěřitelnou hloubkou basů a jasností vokálu. Sluchátka jsou také vybavena technologií JBL Pure Bass, která poskytuje velmi čistý zvuk. Sluchátka JBL Live Flex černá mají také dlouhou výdrž baterie, až 25 hodin poslechu. Díky bezdrátovému připojení Bluetooth se můžete pohybovat kdekoliv a poslouchat svou oblíbenou hudbu. Kromě toho sluchátka mají také hands-free hovory, takže můžete být vždy v kontaktu se svými přáteli.

JBL Live Flex černá jsou bezdrátová sluchátka, která poskytují pohodlný poslech po dlouhou dobu. Jejich moderní design a špičková technologie zajišťují, že budete mít nejlepší zážitek z poslechu. Sluchátka jsou lehká a umožňují pohodlné nošení po dlouhou dobu. Díky bezdrátovému připojení Bluetooth se můžete pohybovat kdekoliv a poslouchat svou oblíbenou hudbu. Kromě toho sluchátka JBL Live Flex černá mají také technologii JBL Pure Bass, která vám poskytne čistý zvuk s neuvěřitelnou hloubkou basů a jasností vokálu. Navíc mají také dlouhou výdrž baterie až 25 hodin poslechu, takže můžete poslouchat hudbu po celý den. Sluchátka také nabízejí hands-free hovory, takže můžete být vždy v kontaktu se svými přáteli.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek JBL Live Flex černá

  • Bezdrátové sluchátka
  • JBL Live Flex
  • Černá barva
  • Vynikající zvuk
  • Kvalitní a pohodlné nošení
  • Integrovaný mikrofon
  • Až 12 hodin hudebního poslechu

Výrobce

JBL

JBL

JBL (James Bullough Lansing) je renomovaný americký výrobce audio zařízení, který byl založen v roce 1946. Společnost se specializuje na výrobu široké škály audio produktů, včetně reproduktorů, zesilovačů a samozřejmě i sluchátek, včetně těch bezdrátových. Výrobce si obecně získal dobrou pověst díky kvalitě zvuku, inovacím a elegantnímu designu. Bezdrátová sluchátka... Více informací o výrobci

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „JBL Live Flex černá“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka JBL Live Flex černáJBL Live Flex černá
4 590,00 
Přejít nahoru