Domů > Bezdrátová sluchátka > Jabra Evolve 65e MS

Jabra Evolve 65e MS

Bezdrátová sluchátka Jabra Evolve 65e jsou naprosto ideální pro profesionály na cestách. Nabízí špičkovou kvalitu zvuku, optimalizované funkce a certifikaci pro používání mimo kancelář. Díky integrovaným ovládacím tlačítkům, Bluetooth 4.2 a výdrží až 13 hodin na jedno nabití můžete užívat bezstarostnou komunikaci a poslech hudby. Používejte hlasového asistenta a získejte pomoc s úkoly pomocí mobilní aplikace Jabra Sound+.

5 879,00 

Popis

Jabra Evolve 65e MS jsou bezdrátová sluchátka, která jsou ideální pro profesionály na cestách. Společnost Jabra se postarala o to, aby každá souprava byla vyrobena z těch nejlepších materiálů, a aby poskytla špičkovou kvalitu zvuku a řadu optimalizovaných funkcí. Sluchátka jsou vybavena bezdrátovým rozhraním Bluetooth 4.2, mají výdrž až 13 hodin na jedno nabití a jsou certifikována pro použití mimo kancelář.

Design Jabra Evolve 65e MS je velmi kompaktní, i přes jeho minimální rozměry však sluchátka neztrácejí na kvalitě zvuku. Jejich zvuk je optimalizován pro použití se všemi předními dodavateli UC (Unified Communications), jako jsou Cisco, Avaya a další a je certifikován pro používání Skype for Business. Sluchátka jsou vybavena systémem 4 mikrofonů, které snižují okolní šum, a LED indikací probíhajícího hovoru.

Kromě toho jsou sluchátka Jabra Evolve 65e MS propojitelné s mobilní aplikací Jabra Sound+, která vám umožní snadno nastavit jak zvukové vlastnosti, tak volbu preferovaného hlasového asistenta. Sluchátka podporují ovládání hlasovými příkazy a můžete je propojit se službami Amazon Alexa, Siri nebo Google Assistant. To vám usnadní práci a pomůže vám s úkoly, včetně nastavení schůzek, hledání nedalekých událostí nebo zpráv, které se vám budou předčítat.

Bezdrátová sluchátka Jabra Evolve 65e MS jsou ideální volbou pro vnitropodnikovou komunikaci. Disponují kvalitní mikrofonní technologií, magnetem ve sluchátkách, vibračním upozorněním v oblouku za hlavou a intuitivním ovládáním. Nabízejí výdrž až 13 hodin na jedno nabití, takže vás nikdy neopustí.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Jabra Evolve 65e MS

  • Bezdrátové rozhraní Bluetooth® 4.2
  • Certifikace pro používání Skype for Business
  • Optimalizace pro použití mimo kancelář
  • Výdrž až 13 hodin na jedno nabití
  • Intuitivní ovládání sluchátek
  • Podpora ovládání hlasovými příkazy
  • Mobilní aplikace Jabra Sound+
  • Kvalitní mikrofonní technologie
  • Magnety ve sluchátkách
  • Vibrační upozornění v oblouku za hlavou

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Jabra Evolve 65e MS“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka Jabra Evolve 65e MSJabra Evolve 65e MS
5 879,00 
Přejít nahoru