Domů > Bezdrátová sluchátka > Jabra Elite 7 Active modré

Jabra Elite 7 Active modré

Bezdrátová sluchátka Jabra Elite 7 Active v modré barvě nabízí špičkovou kvalitu zvuku díky 6mm reproduktorům, technologii ShakeGrip pro spolehlivé uchycení a certifikaci IP57 pro ochranu před potem i vodou. Funkce Multipoint umožňuje připojení až ke dvěma zařízením současně a díky aktivnímu potlačení hluku a technologii příposlechu můžete být vždy v obraze.

4 699,00 

Popis

Bezdrátová sluchátka Jabra Elite 7 Active modré jsou propracovaným designem a precizním zpracováním kvalitním bezdrátovým sluchátkem. Díky použité technologii Jabra ShakeGrip jsou sluchátka spolehlivě uchycena v uších i při nejnáročnějším tréninku. Reproduktory o velikosti 6 mm zajišťují silné basy a citlivě vyladěné výšky pro špičkovou kvalitu zvuku. Sluchátka Jabra Elite 7 Active nabízí certifikaci IP57, díky které jsou odolná proti potu a vodě. Kromě toho jsou vybavena funkcí Multipoint, která umožňuje sluchátka připojit až ke dvěma zařízením současně a snadno mezi nimi přepínat.

Design a konstrukce sluchátek Jabra Elite 7 Active modré jsou kompaktní a nízké hmotnosti. Materiál ShakeGrip je vyroben ze směsi tekutého silikonového kaučuku, který je měkký a zároveň velmi pevný. Bezdrátová sluchátka Jabra Elite 7 dokonale drží a poskytnou maximální komfort i při dlouhém použití.

Kvalita zvuku bezdrátových sluchátek Jabra Elite 7 Active je díky špičkovým 6mm reproduktorům na vysoké úrovni. Díky funkci MySound v aplikaci Jabra Sound+ lze navíc ekvalizér nastavit přesně podle vašich představ. Kromě toho sluchátka disponují funkcí aktivního potlačení okolního hluku, která vám usnadní soustředění na poslouchanou hudbu.

Výdrž a další funkce bezdrátových sluchátek Jabra Elite 7 Active je 8 hodin na jedno nabití, celkem 30 hodin s nabíjecím pouzdrem. Sluchátka podporují také hlasové asistenty a zabudované reproduktory zajistí pohodlné vyřízení telefonních hovorů.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Jabra Elite 7 Active modré

 • Vysoká odolnost s certifikací IP57
 • Technologie potlačení okolního hluku
 • Technologie ShakeGrip zajistí spolehlivé uchycení
 • Funkce Multipoint pro připojení až ke dvěma zařízením současně
 • Kompaktní zpracování a nízká hmotnost
 • Dlouhá výdrž až 8 hodin na jedno nabití
 • Kvalitní reproduktory o velikosti 6 mm pro špičkový zvuk
 • Podpora hlasových asistentů
 • Aktivní potlačení okolního hluku
 • Funkce příposlechu
 • MySound pro nastavení ekvalizéru

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Jabra Elite 7 Active modré“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka Jabra Elite 7 Active modréJabra Elite 7 Active modré
4 699,00 
Přejít nahoru