Domů > Bezdrátová sluchátka > Jabra Elite 5 zlatobéžové

Jabra Elite 5 zlatobéžové

Bezdrátová sluchátka Jabra Elite 5 zlatobéžové: Špičkový design s hybridním aktivním potlačením okolního hluku (ANC) a intuitivní technologií příposlechu HearThrough pro dokonalý zvukový zážitek. Šest mikrofonů pro jasný a zřetelný hlas během telefonních hovorů a podpora Spotify Tap. Vychutnejte si čistý zvuk s technologiemi SBC, AAC a QualComm aptX a přizpůsobte si zvuk svým představám pomocí aplikace Jabra Sound+.

3 899,00 

Popis

Jabra Elite 5 zlatobéžová sluchátka jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají bezdrátová sluchátka s dokonalým zvukem a špičkovým designem. Tyto sluchátka vynikají svou hybridní technologií aktivního potlačení okolního hluku (ANC), která využívá kombinaci mikrofonů ve sluchátkách pro eliminaci ruchů zevnitř i zvenku ucha – takže se nemusíte obávat, že by vás rušily okolní zvuky. Navíc, Jabra Elite 5 jsou vybaveny technologií příposlechu HearThrough, která vám umožňuje slyšet, co se děje kolem vás, aniž byste museli sluchátka sundávat.

Sluchátka Jabra Elite 5 jsou navíc skvělá volba pro telefonování – mají šest mikrofonů, které zachycují váš hlas jasně a zřetelně za každé situace. Díky kompatibilitě se Spotify Tap máte veškerou hudbu na dosah prstu a díky aplikaci Jabra Sound+ můžete snadno přizpůsobit zvuk vašim představám a chuti. Sluchátka jsou navíc kompatibilní s Bluetooth 5.2 a Amazon Alexa a Google Assitant.

Špičkové bezdrátové Jabra Elite 5 zlatobéžové sluchátka vám poskytnou dokonalý zvukový zážitek ať už při poslechu hudby nebo telefonních hovorech. S těmito sluchátky budete mít jistotu, že váš hlas bude i nadále perfektně slyšet bez ohledu na to, jaké počasí venku panuje.

Klíčové vlastnosti bezdrátových sluchátek Jabra Elite 5 zlatobéžové

  • Technologie hybridního aktivního potlačení okolního hluku (ANC)
  • Intuitivní technologie příposlechu HearThrough
  • Šest mikrofonů
  • Podpora zvukových kodeků SBC, AAC & QualComm aptX
  • Kompatibilita se Spotify Tap
  • Aplikace Jabra Sound+
  • 6mm měniče
  • Vícebodové technologie Bluetooth 5.2
  • Kompatibilní s hlasovou asistentkou Amazon Alexa a Google Assitant

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Jabra Elite 5 zlatobéžové“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bezdrátová sluchátka Jabra Elite 5 zlatobéžovéJabra Elite 5 zlatobéžové
3 899,00 
Přejít nahoru